Teplovodní krbová vložka Spartherm Varia 2Lh H2O-4S

výkon 14,7 kW
výměník ano
účinnost 80 %
průměr kouřovodu 200
172 666 Kč uvedená cena je s 12% DPH
154 166 Kč uvedená cena je bez DPH
186 540 Kč uvedená cena je s 21% DPH

V krbových vložkách Spartherm se kloubí vysoká kvalita použitých materiálů, precizní řemeslné zpracování, vysoká efektivita všech produktů a stranou nestojí ani nízké emise a ekologie provozu. Díky těmto vlastnostem je značka Spartherm jedničkou ve výrobě krbových vložek v Německu. Z pohledu ceny se tyto krbové vložky dají označit za vyšší střed, nicméně si můžete být jisti, že se jedná o investici, která se mnohonásobně vyplatí. Osobně jsme s použitím vložek Spartherm postavili více jak 100 krbů a z hlediska poměru ceny a kvality se adekvátní konkurent hledá jen opravdu těžko.  

Proč nakupovat u nás?

Krbové vložky Spartherm jsou osazeny přírubou pro externí přívod vzduchu. Díky tomu není pro spalování využíván vzduch z místnosti, ale lze jej přivézt z půdy, sklepa, technické místnosti nebo exteriéru. Množství přiváděného vzduchu a tím pádem i intenzitu hoření lze snadno regulovat pomocí jediné páčky a hravě si s ní poradí skutečně každý. Pro efektivní hoření je velmi důležitá těsnost spalovací komory. Tu zajištuje pantentovaný způsob otevírání (výsuvu) dvířek Soft Close.

Krbová vložka s teplovodním výměníkem

Součástí této vložky je teplovodní výměník, který umožňuje předávat část vyprodukovaného tepla do vody a následně jejím prostřednictvím vytápět celý dům. U těchto krbových vložek s ohledem na bezpečnost a zdraví důrazně doporučujeme využít naší nabídku na montáž, respektive stavbu krbu. Výměník je defacto tlakovou nádobou, která může v extrémních případěch a při neodborné montáži explodovat a způsobit značné škody. Zájem o montáž můžete zvolit při objednání vložky v nákupním košíku - část doprava. 

Technické parametry krbové vložky

Nominální výkon 14,7 kW
Regulovatelný výkon 10,3 - 19,1 kW
Výkon předávaný do vody 8,4 kW
Účinnost 81,9 %
Rozměry (V x Š x H) 1563 x 783 x 632 mm
Hmotnost 380 kg

 

Varianty a rozšíření krbové vložky

Krbové vložky Spartherm se vyznačují velmi širokou možností úprav na přání zákazníka v podobě variant levého a pravého otevírání dvířek či výšky prosklení, ozdobných lišt a podobně. U vložek s rohovým prosklením lze pak u většiny modelů vybírat z levého i pravého provedení. V případě zájmu o kompletní nabídku k této krbové vložce nás prosím kontaktujte buď telefonicky, nebo prostřednictvím kontaktního formuláře v záložce "Potřebuji radu". 

Co pro vás můžeme udělat?

Vyplňte, prosím, formulář umístěný níže a prozraďte nám, s čím vám můžeme pomoci.