Spartherm Mini R1V-4S - krbová vložka

výkon 5,2 kW
výměník ne
účinnost 80 %
průměr kouřovodu 160
53 223 Kč uvedená cena je s 12% DPH
47 520 Kč uvedená cena je bez DPH
57 499 Kč uvedená cena je s 21% DPH

V krbových vložkách Spartherm se kloubí vysoká kvalita použitých materiálů, precizní řemeslné zpracování, vysoká efektivita všech produktů a stranou nestojí ani nízké emise a ekologie provozu. Díky těmto vlastnostem je značka Spartherm jedničkou ve výrobě krbových vložek v Německu. Z pohledu ceny se tyto krbové vložky dají označit za vyšší střed, nicméně si můžete být jisti, že se jedná o investici, která se mnohonásobně vyplatí. 

Krbové vložky Spartherm jsou osazeny přírubou pro externí přívod vzduchu. Díky tomu není pro spalování využíván vzduch z místnosti, ale lze jej přivézt z půdy, sklepa, technické místnosti nebo exteriéru. Množství přiváděného vzduchu a tím pádem i intenzitu hoření lze snadno regulovat pomocí jediné páčky a hravě si s ní poradí skutečně každý. Pro efektivní hoření je velmi důležitá těsnost spalovací komory. Tu zajištuje pantentovaný způsob otevírání (výsuvu) dvířek Soft Close.

Technické parametry

Nominální výkon 5,2 kW
Regulovatelný výkon 4,5 - 6,8 kW
Účinnost 80 %
Rozměry (V x Š x H) 1075 x 540 x 463 mm
Hmotnost 150 kg

 

Varianty a rozšíření krbové vložky

U krbové vložky je možné vybírat z celé řady příplatkového vybavení a variant. Pro kompletní ceník nás prosím kontaktujte. 

Co pro vás můžeme udělat?

Vyplňte, prosím, formulář umístěný níže a prozraďte nám, s čím vám můžeme pomoci.