Kamnová vložka Spartherm Renova C-Air

výkon 8,5 kW
výměník ne
účinnost 80 %
průměr kouřovodu 160
44 907 Kč uvedená cena je s 12% DPH
40 096 Kč uvedená cena je bez DPH
48 515 Kč uvedená cena je s 21% DPH

V kamnových vložkách Spartherm se kloubí vysoká kvalita použitých materiálů, precizní řemeslné zpracování, vysoká efektivita všech produktů a stranou nestojí ani nízké emise a ekologie provozu. Díky těmto vlastnostem je značka Spartherm jedničkou ve výrobě kamnových vložek v Německu. Z pohledu ceny se tyto kamnové vložky dají označit za vyšší střed, nicméně si můžete být jisti, že se jedná o investici, která se mnohonásobně vyplatí. Osobně jsme s použitím vložek Spartherm postavili dlouhou řádku kamen a z hlediska poměru ceny a výkonu se adekvátní konkurent hledá jen opravdu těžko.  

Proč nakupovat u nás?

Kamnové vložky Spartherm jsou osazeny přírubou pro externí přívod vzduchu. Díky tomu není pro spalování využíván vzduch z místnosti, ale lze jej přivézt z půdy, sklepa, technické místnosti nebo exteriéru. Množství přiváděného vzduchu a tím pádem i intenzitu hoření lze snadno regulovat pomocí jediné páčky a hravě si s ní poradí skutečně každý. Pro efektivní hoření je velmi důležitá těsnost spalovací komory. Tu zajištuje pantentovaný způsob otevírání (výsuvu) dvířek Soft Close.

Technické parametry kamnové vložky

Nominální výkon 8,5 (dřevo) / 7,8 (uhlí) kW
Regulovatelný výkon 6 - 11,1 kW
Účinnost 80 %
Rozměry (Š x V x H) 410 x na vyžádání x 408 mm
Hmotnost 105 (dřevo) / 110 (uhlí) kg
Palivo dřevo i uhlí

 

Varianty a rozšíření kamnové vložky

Kamnové vložky Spartherm se vyznačují velmi širokou možností úprav na přání zákazníka v podobě variant levého a pravého otevírání dvířek či výšky prosklení, ozdobných lišt a podobně. V případě zájmu o kompletní nabídku k této kamnové vložce nás prosím kontaktujte buď telefonicky, nebo prostřednictvím kontaktního formuláře v záložce "Potřebuji radu". 

Co pro vás můžeme udělat?

Vyplňte, prosím, formulář umístěný níže a prozraďte nám, s čím vám můžeme pomoci.