Kamnová vložka Spartherm Nova F-Air

výkon 10,1 kW
výměník ne
účinnost 80 %
průměr kouřovodu 180
87 634 Kč uvedená cena je s 15% DPH
76 204 Kč uvedená cena je bez DPH
92 206 Kč uvedená cena je s 21% DPH

V kamnových vložkách Spartherm se kloubí vysoká kvalita použitých materiálů, precizní řemeslné zpracování, vysoká efektivita všech produktů a stranou nestojí ani nízké emise a ekologie provozu. Díky těmto vlastnostem je značka Spartherm jedničkou ve výrobě kamnových vložek v Německu. Z pohledu ceny se tyto kamnové vložky dají označit za vyšší střed, nicméně si můžete být jisti, že se jedná o investici, která se mnohonásobně vyplatí. Osobně jsme s použitím vložek Spartherm postavili dlouhou řádku kamen a z hlediska poměru ceny a výkonu se adekvátní konkurent hledá jen opravdu těžko.  

Proč nakupovat u nás?

Kamnové vložky Spartherm jsou osazeny přírubou pro externí přívod vzduchu. Díky tomu není pro spalování využíván vzduch z místnosti, ale lze jej přivézt z půdy, sklepa, technické místnosti nebo exteriéru. Množství přiváděného vzduchu a tím pádem i intenzitu hoření lze snadno regulovat pomocí jediné páčky a hravě si s ní poradí skutečně každý. Pro efektivní hoření je velmi důležitá těsnost spalovací komory. Tu zajištuje pantentovaný způsob otevírání (výsuvu) dvířek Soft Close.

Technické parametry kamnové vložky

Nominální výkon 10,1 kW
Regulovatelný výkon 7,1 - 13,1 kW
Účinnost 80 %
Rozměry (Š x V x H) 469 x na vyžádání x 738 mm
Hmotnost 195 kg

 

Varianty a rozšíření kamnové vložky

Kamnové vložky Spartherm se vyznačují velmi širokou možností úprav na přání zákazníka v podobě variant levého a pravého otevírání dvířek či výšky prosklení, ozdobných lišt a podobně. V případě zájmu o kompletní nabídku k této kamnové vložce nás prosím kontaktujte buď telefonicky, nebo prostřednictvím kontaktního formuláře v záložce "Potřebuji radu". 

Co pro vás můžeme udělat?

Vyplňte, prosím, formulář umístěný níže a prozraďte nám, s čím vám můžeme pomoci.