Romotop Laredo 03 plech - Krbová kamna

výkon 4 kW
výměník ne
účinnost 80 %
průměr kouřovodu 150
34 105 Kč uvedená cena je s 12% DPH
30 451 Kč uvedená cena je bez DPH
36 845 Kč uvedená cena je s 21% DPH

Romotop Laredo 03 jsou elegantní a nadčasová krbová kamna v celokovovém provedení s oválnou základnou, díky čemuž vyniknou nejen u rovné zdi, ale také v rohu místnosti. Výkon kamen je možné regulovat v rozmezí 2 - 6,5 kW, což je předurčuje pro použití v novostavbách, nízkoenergetických domech nebo všude tam, kde nepotřebujete příliš mnoho tepla. Nejste-li si jistí, jak výkonná krbová kamna jsou pro vaše potřeby optimální, nebojte se zeptat;) Rádi vám pomůžeme!

Kvalita kamen Romotop Laredo 03

Společnost Romotop je největším českým výrobcem krbových kamen a krbových vložek a zároveň patří také k největším hráčům na evropském trhu. Zásluhu na tom má právě kvalita všech jejich výrobků v kombinaci s vysokou úrovní řemeslného zpracování a technologie výroby obecně. Zmíněnou kvalitu kamen Romotop Laredo 03 dokládá také jejich hmotnost 118 kg, což dává tušit, že na nich nebylo nikde ušetřeno. Hmotnost kamen obecně patří k základním indíciím, podle kterých je i laik schopen rozeznat kvalitu kamen. Kamna běžných rozměrů s nízkou hmostností jsou zákonitě vyrobena z tenkých plechů, které se vlivem vysokých teplot a času kroutí, dochází k prohýbání, praskání vyzdívky v topeništi a v některých případech také skla. S ohledem na výše uvedená fakta se můžete spolehnout, že vám budou kamna Romotop Laredo 03 dělat společnost po opravdu dlouhou řádku let! My sami máme s krbovými kamny a vložkami Romotop velmi dobré zkušenosti a případné reklamace řešíme jen velmi zřídka. Rozhodně je můžeme označit za nejspolehlivější krbová kamna vyráběná na území České republiky.

Romotop Laredo 03 a spalování

Krbová kamna Romotop Laredo 03 spalují palivo s účinností 80 % a disponují tzv. sekundárním spalováním u kterého odhořívá nejen samotné palivo v podobě dřeva nebo dřevěných briket, ale také pevné nečistoty a plyny. To má za následek velmi čisté spalování spojené s minimálními emisemi škodlivin do ovzduší. Praktické výhody účinného spalování pak ocení doslova každý, jelikož intervaly mezi přikládáním nebo vybíráním popela jsou opravdu dlouhé a vy tak nemusíte lítat jako pověstný hadr na holi. 

Technické parametry - Romotop Laredo 03

Výška 996 mm
Šířka 528 mm
Hloubka 398 mm
Hmotnost 118 kg
Regulovatelný výkon 2 - 6,5 kW
Průměr kouřovodu 150 mm
Průměr centr. přív. vzduchu (CPV) 125 mm
Výška osy zadního vývodu 863 mm
Tah 12 Pa
Účinnost 80 %

 

Proč koupit krbová kamna Romotop Laredo 03 u nás?

  1. Jsme autorizováni pro prodej, montáž i následné revize všech spotřebičů značky Romotop.
  2. Více než 40 spotřebičů značky Romotop si můžete naživo prohlédnout v naší prodejně.
  3. Garantujeme férové ceny na prodej i odbornou montáž našimi kamnáři.

Co pro vás můžeme udělat?

Vyplňte, prosím, formulář umístěný níže a prozraďte nám, s čím vám můžeme pomoci.