Romotop Evora T 02 - krbová kamna na noze

výkon 4 kW
výměník ne
účinnost 80%
spotřeba paliva 1,2 kg / h
průměr kouřovodu 150
35 174 Kč uvedená cena je s 12% DPH
31 405 Kč uvedená cena je bez DPH
38 000 Kč uvedená cena je s 21% DPH

Romotop Evora T 02 jsou zajímavě řešená krbová kamna na otočné noze, což je umožňuje nasměrovat právě tam, kam zrovna potřebujete. Výkon kamen je možné regulovat v rozmezí 2 - 6,5 kW a tedy najdou své uplatnění jak v dobře zaizolovaných novostavbách, které nepřetápí, tak i v menších místnostech starších domů a chalup. Z hlediska designu působí kamna Romotop Evora T 02 velmi kompaktním dojmem a díky oválnému půdorysu skutečně nezaberou mnoho místa. K celkovému estetickému dojmu pak přispívá ještě zaoblené sklo umožňující sledovat plápolající plameny z širokého spektra úhlů a také obklad z přírodního kamene. 

Romotop Evora T 02 a spalování

Krbová kamna Romotop Evora T 02 spalují palivo s účinností 78 % a disponují tzv. sekundárním spalováním u kterého odhořívá nejen samotné palivo v podobě dřeva nebo dřevěných briket, ale také pevné nečistoty a plyny. To má za následek velmi čisté spalování spojené s minimálními emisemi škodlivin do ovzduší. Praktické výhody účinného spalování pak ocení doslova každý, jelikož intervaly mezi přikládáním nebo vybíráním popela jsou opravdu dlouhé a vy tak nemusíte lítat jako pověstný hadr na holi. 

Kvalita kamen Romotop Evora T 02

Společnost Romotop je největším českým výrobcem krbových kamen a krbových vložek a zároveň patří také k největším hráčům na evropském trhu. Zásluhu na tom má právě kvalita všech jejich výrobků v kombinaci s vysokou úrovní řemeslného zpracování a technologie výroby obecně. Zmíněnou kvalitu kamen Romotop Evora T 02 dokládá také jejich hmotnost 137 kg, což dává tušit, že na nich nebylo nikde ušetřeno. Hmotnost kamen obecně patří k základním indíciím, podle kterých je i laik schopen rozeznat kvalitu kamen. Kamna běžných rozměrů s nízkou hmostností jsou zákonitě vyrobena z tenkých plechů, které se vlivem vysokých teplot a času kroutí, dochází k prohýbání, praskání vyzdívky v topeništi a v některých případech také skla. S ohledem na výše uvedená fakta se můžete spolehnout, že vám budou kamna Romotop Evora T 02 dělat společnost po opravdu dlouhou řádku let! My sami máme s krbovými kamny a vložkami Romotop velmi dobré zkušenosti a případné reklamace řešíme jen velmi zřídka. Rozhodně je můžeme označit za nejspolehlivější krbová kamna vyráběná na území České republiky.

Romotop Evora T 02 a technické parametry

Výška 997 mm
Šířka 528 mm
Hloubka 398 mm
Hmotnost 137 kg
Nominální výkon 4 kW
Regulovatelný výkon 2 - 6,5 kW
Průměr kouřovodu 150 mm
Průměr CPV 120 mm
Výška osy zadního vývodu 863 mm
Tah 12 Pa
Účinnost 80 %
Průměrná spotřeba dřeva 1,2 kg/h

 

Proč koupit kamna Romotop Evora T 02 u nás?

  1. Jsme autorizováni pro prodej, montáž i následné revize všech spotřebičů značky Romotop.
  2. Více než 40 spotřebičů značky Romotop si můžete naživo prohlédnout v naší prodejně.
  3. Garantujeme férové ceny na prodej i odbornou montáž našimi kamnáři.

Co pro vás můžeme udělat?

Vyplňte, prosím, formulář umístěný níže a prozraďte nám, s čím vám můžeme pomoci.