Romotop Evora T 01 - krbová kamna na noze

výkon 4 kW
výměník ne
účinnost 80%
spotřeba paliva 1,2 kg / h
průměr kouřovodu 150
35 952 Kč uvedená cena je s 12% DPH
32 100 Kč uvedená cena je bez DPH
38 840 Kč uvedená cena je s 21% DPH

Romotop Evora T 01 jsou elegantní a prostorově nenáročná krbová kamna, která svým majitelům přináší řadu podstatných výhod. Začneme-li u designu, pak je jedním z nejvýraznějších prvků keramický obklad, který můžete volit ze třiceti odstínů - viz. níže. Dále je to noha doplněná o otočný mechanismus, díky čemuž si můžete kamna nasměrovat tam, kam právě potřebujete. Za zmínku stojí také zaoblené sklo poskytující pohled do hořícího ohně ze širokého spektra úhlů. 

Při nákupu krbových kamen je nejdůležitějším aspektem jejich výkon. V případě kamen Romotop Evora T 01 jej lze regulovat v rozmezí 2 - 6,5 kW, což je ideální rozpětí pro většinu tuzemských stavení a své uplatnění tak najdou jak v novostavbách, tak i menších místnostech starých domů či chalup. Pokud si nejste jisti jak výkonná krbová kamna zvolit, stačí když nám napíšete prostřednictvím záložky "Potřebuji radu", kterou najdete o kousek výše.

Romotop Evora T 01 a spalování

Krbová kamna Romotop Evora T 01 spalují palivo s účinností 78 % a disponují tzv. sekundárním spalováním u kterého odhořívá nejen samotné palivo v podobě dřeva nebo dřevěných briket, ale také pevné nečistoty a plyny. To má za následek velmi čisté spalování spojené s minimálními emisemi škodlivin do ovzduší. Praktické výhody účinného spalování pak ocení doslova každý, jelikož intervaly mezi přikládáním nebo vybíráním popela jsou opravdu dlouhé a vy tak nemusíte lítat jako pověstný hadr na holi. 

Kvalita kamen Romotop Evora T 01

Společnost Romotop je největším českým výrobcem krbových kamen a krbových vložek a zároveň patří také k největším hráčům na evropském trhu. Zásluhu na tom má právě kvalita všech jejich výrobků v kombinaci s vysokou úrovní řemeslného zpracování a technologie výroby obecně. Zmíněnou kvalitu kamen Romotop Evora T 01 dokládá také jejich hmotnost 125 kg, což dává tušit, že na nich nebylo nikde ušetřeno. Hmotnost kamen obecně patří k základním indíciím, podle kterých je i laik schopen rozeznat kvalitu kamen. Kamna běžných rozměrů s nízkou hmostností jsou zákonitě vyrobena z tenkých plechů, které se vlivem vysokých teplot a času kroutí, dochází k prohýbání, praskání vyzdívky v topeništi a v některých případech také skla. S ohledem na výše uvedená fakta se můžete spolehnout, že vám budou kamna Romotop Evora T 01 dělat společnost po opravdu dlouhou řádku let! My sami máme s krbovými kamny a vložkami Romotop velmi dobré zkušenosti a případné reklamace řešíme jen velmi zřídka. Rozhodně je můžeme označit za nejspolehlivější krbová kamna vyráběná na území České republiky.

Romotop Evora T 01 v číslech

Výška 997 mm
Šířka 528 mm
Hloubka 398 mm
Hmotnost 125 kg
Nominální výkon 4 kW
Regulovatelný výkon 2 - 6,5 kW
Průměr kouřovodu 150 mm
Průměr CPV 125 mm
Výška osy zadního vývodu 863 mm
Tah 12 Pa
Účinnost 80 %
Průměrná spotřeba dřeva 1,2 kg/h

 

Barevné glazury keramiky pro krbová kamna Romotop Evora T 01

Zvolenou barevnou variantu prosím vepište do pole v objednávce / košíku. Obrázek zvětšíte kliknutím.

Proč koupit krbová kamna Romotop Evora T 01 u nás?

  1. Jsme autorizováni pro prodej, montáž i následné revize všech spotřebičů značky Romotop.
  2. Více než 40 spotřebičů značky Romotop si můžete naživo prohlédnout v naší prodejně.
  3. Garantujeme férové ceny na prodej i odbornou montáž našimi kamnáři.

Co pro vás můžeme udělat?

Vyplňte, prosím, formulář umístěný níže a prozraďte nám, s čím vám můžeme pomoci.