Romotop Evora 07 - krbová kamna

výkon 4 kW
výměník ne
účinnost 80%
spotřeba paliva 1,2 kg / h
průměr kouřovodu 150
30 898 Kč uvedená cena je s 12% DPH
27 587 Kč uvedená cena je bez DPH
33 380 Kč uvedená cena je s 21% DPH

Romotop Evora 07 jsou velmi pěkná a kompaktní kamna s pískovcovým obkladem, což dělá z každého kusu originál. Kresba pískovce je totiž u každého exempláře jiná. Výkon kamen je možné regulovat v rozmezí 2 - 6,5 kW a to pomocí jediné páčky ovládající přívod vzduchu do topeniště a dále také množstvím přiloženého paliva. Velkou výhodou je také oválný půdorys kamen a zaoblené sklo, takže kamna vyniknou jak u rovné zdi tak v rohu místnosti a pohled do hořícího ohně si budete moci vychutnávat z širokého spektra úhlů. 

Romotop Evora 07 a spalování

Krbová kamna Romotop Evora 07 spalují palivo s účinností 80 % a disponují tzv. sekundárním spalováním, tedy spalováním, při kterém odhořívá nejen samotné dřevo ale také plyny a pevné nečistoty, které při hoření vznikají. Díky tomu je hoření velmi čisté, má nízké emise a majitelům kamen přináší výhody v podobě dlouhého intervalu mezi přikládáním či vybíráním popela. Vysoká účinnost hoření je také zárukou, že vám krbová kamna Romotop Evora 07 nezakáže po pár letech používat kominík čistě z toho důvodu, že nesplňují emisní normy. 

Kvalita kamen Romotop Evora 07

Společnost Romotop je největším českým výrobcem krbových kamen a krbových vložek a zároveň patří také k největším hráčům na evropském trhu. Zásluhu na tom má právě kvalita všech jejich výrobků v kombinaci s vysokou úrovní řemeslného zpracování a technologie výroby obecně. Zmíněnou kvalitu kamen Romotop Evora 07 dokládá také jejich hmotnost 127 kg, což dává tušit, že na nich nebylo nikde ušetřeno. Hmotnost kamen obecně patří k základním indíciím, podle kterých je i laik schopen rozeznat kvalitu kamen. Kamna běžných rozměrů s nízkou hmostností jsou zákonitě vyrobena z tenkých plechů, které se vlivem vysokých teplot a času kroutí, dochází k prohýbání, praskání vyzdívky v topeništi a v některých případech také skla. S ohledem na výše uvedená fakta se můžete spolehnout, že vám budou kamna Romotop Evora 07 dělat společnost po opravdu dlouhou řádku let! My sami máme s krbovými kamny a vložkami Romotop velmi dobré zkušenosti a případné reklamace řešíme jen velmi zřídka. Rozhodně je můžeme označit za nejspolehlivější krbová kamna vyráběná na území České republiky.

Romotop Evora 07 a technické parametry

Výška 996 mm
Šířka 528 mm
Hloubka 398 mm
Hmotnost 127 kg
Nominální výkon 4 kW
Regulovatelný výkon 2 - 6,5 kW
Průměr kouřovodu 150 mm
Průměr CPV 125 mm
Výška osy zadního vývodu 863 mm
Tah 12 Pa
Účinnost 80 %
Průměrná spotřeba dřeva 1,2 kg/h

 

Proč koupit Romotop Evora 07 u nás?

  1. Jsme autorizováni pro prodej, montáž i následné revize všech spotřebičů značky Romotop.
  2. Více než 40 spotřebičů značky Romotop si můžete naživo prohlédnout v naší prodejně.
  3. Garantujeme férové ceny na prodej i odbornou montáž našimi kamnáři.

Co pro vás můžeme udělat?

Vyplňte, prosím, formulář umístěný níže a prozraďte nám, s čím vám můžeme pomoci.