Retro krbová kamna Dovre Vintage 50 černý lak

výkon 9 kW
výměník ne
účinnost 84,2 %
průměr kouřovodu 150
74 956 Kč uvedená cena je s 12% DPH
66 925 Kč uvedená cena je bez DPH
80 979 Kč uvedená cena je s 21% DPH

Tato litinová krbová kamna Dovre mají svůj původ v Belgii. Mezi jejich hlavní výhody patří vysoká kvalita použitých materiálů stejně jako řemeslná zručnost samotných konstruktéru. Nákupem kamen Dovre získáte pro váš domov nejen stylový doplněk, ale především efektivní a ekonomicky výhodný zdroj vytápění. Přečtěte si v našem článku více informací o značce Dovre.  

Model Vintage 50 si získal velkou oblibu díky designu ve stylu retro a je ideální do podobně zařízených interirérů. Neopomenutelnou výhodou kamen je sofistikovaný systém spalování, vysoká účinnost a díky možnosti připojení externího přívodu vzduchu jsou tato kamna vhodná do nízkoenergetických domů.

Příplatková rozšíření

V základní variantě jsou kamna vybavena čtyřmi nožičkami zajišťujícími bezproblémovou stabilitu. Z příplatkového příslušenství je pak možno doobjednat 2 druhy podstavců, které ještě více umocní retro vzhled těchto krbových kamen. V případě vašeho zájmu o příplatkové rozšíření nás prosím kontaktujte buď telefonicky, nebo prostřednictvím formuláře v záložce "Potřebuji radu". 

Technické parametry

Nominální výkon 9 kW
Regulovatelný výkon 3 - 11 kW
Výhřevnost až 220 m³
Váha 155 kg
Rozměry (Š x V x H) 690 x 690 x 445 mm
Průměr kouřovodu 150 mm
Maximální délka polen 50 cm

Co pro vás můžeme udělat?

Vyplňte, prosím, formulář umístěný níže a prozraďte nám, s čím vám můžeme pomoci.