Plynový gril Napoleon LE3 485 černý

28 910 Kč uvedená cena je bez DPH
34 980 Kč uvedená cena je s 21% DPH

Plynový gril LE3 485 je nejprodávanějším z nabídky kanadské značky Napoleon. Modelová řada LE je zlatým středem z nabídky Napoleonu určená především zákazníkům, kteří hledají maximálně vybavený gril za rozumnou cenu. Konkrétně u tohoto modelu naleznete širokou škálu vychytávek, které umocní vaší pohodu při grilování. Namátkou můžeme zmínit LED osvětlení ovládacích prvků iGlow, osvětlení hlavní grilovací plochy, boční infračervený hořák Sizzle Zone, systém komfortního a bezpečného zapalování JET-FIRE či ICE BOX určený pro chlazení nápojů a potravin. 

Osvětlení grilu

Určitě znáte tu situaci. Sedíte s přáteli či rodinou na terase vašeho domu, sluníčko před okamžikem zapadlo, vy si užíváte atmosféru při svíčkách a maso z grilu začíná vonět. Jenže k tomu abyste zjistili, jak na tom vaše steaky jsou, musíte použít při nejmenším čelovku. To se vám s tímto grilem nestane. Hlavní grilovací plocha je dostatečně osvětlena a díky modrému podsvícení ovládacích prvků iGlow můžete také snadno regulovat sílu hořáků. Další výhodou iGlow je také umocnění už tak propracovaného designu. 

Sizzle Zone

Pod tímto anglickým názvem se skrývá boční infračervený hořák určený například pro velmi rychlé zatáhnutí připravovaného masa. Více než 10.000 plamínků nahřívá keramickou desku, která se rozžhaví až na 980 °C. Díky tomu se vám snadno podaří maso zatáhnout během okamžiku a to si zachová svou šťavnatost a chuť.

ICE BOX

Známe to všichni. Grilování je mnohdy závodem ve sprintu mezi grilem na terase a ledničkou v kuchyni. Abyste si mohli grilování vychutnat spolu s přáteli a nemuseli přitom trhat Zátopkovi rekordy, je tento gril vybaven vestavěným chladícím boxem, do kterého uschováte nejen potraviny, ale také zde můžete chladit láhve zlatavého moku. Zároveň můžete prostor variabilně využívat jako krájecí plochu s pomocí dodávaného prkénka. Chytré, že? 

Zadní hořák pro rožen

Gril je také vybaven zadním infračerveným hořákem, který využijete při grilování masa na otočném rožni, který je možné zakoupit z nabídky originálního příslušenství. Tento hořák je možné rozžhavit až na 980 °C, díky čemuž se maso na povrchu zatáhne během chvilky a všechna šťáva a chuť zůstane uvnitř připravena pro mlsné jazýčky vašich hostů. 

Doživotní záruka

Napoleon je známý vynikající kvalitou svých produktů, což dokládají i záruční podmínky. Doživotní záruku získáte v případě tohoto grilu na nerezovou konstrukci grilu, víko nebo nerezové rošty. Rozšířenou záruku získáte také na další komponenty grilu a její přesnou specifikaci naleznete v kartě "ke stažení" o několik řádků výše. 

Technické parametry

 • 3 vnitřní nerezové trubkové hořáky
 • 1 vnitřní zadní keramický infračervený hořák pro rožeň
 • 1 boční keramický infračervený hořák Sizzle Zone
 • ICE BOX + krájecí prkénko
 • oboustranné dělené smaltované ve tvaru vlnek zamezující propadnutí drobných potravin
 • bezpečný systém zapalování JET-FIRE
 • dvojité smaltované víko
 • LED podsvícení ovládacích knoflíků iGlow
 • osvětlení hlavní grilovací plochy lampičkami na 220 V
 • celkový výkon 22,2 kW
 • rozměry hlavní grilovací plochy 46cm x 68cm
 • rozměry bočního infračerveného hořáku Sizzle Zone 24cm x 37cm
 • celkové rozměry grilu 155cm x 68cm x 121cm

Videa

 

Co pro vás můžeme udělat?

Vyplňte, prosím, formulář umístěný níže a prozraďte nám, s čím vám můžeme pomoci.

Související produkty