Krbová vložka Stûv 30-up

výkon 7 kW
výměník ne
účinnost 84 %
spotřeba paliva 1,3 - 2,4 kg / h
průměr kouřovodu 180
142 564 Kč uvedená cena je s 12% DPH
127 289 Kč uvedená cena je bez DPH
154 019 Kč uvedená cena je s 21% DPH

Závěsný krb Stûv 30-up je kouskem, který žádná z vašich návštěv nepřehlédne a nepřestane obdivovat. Díky své velikosti je ideální do malých místnotí nebo nízkoenergetických domů. Výrobcem je belgická společnost Stûv, která patří k ověřeným stálicím evropského trhu a jejich produkty vynikají nejen neotřelým estetickým, ale také technologickým zpracováním. Při jejich koupi si tak můžete být jisti, že kupujete kvalitu, dlouhou životnost a účinnost v nezaměnitelném obalu. 

To co zásadně odlišuje modelovou řadu Stûv 30 od všech ostatních kamen a krbových vložek jsou 3 režimy použití. Proměňte během okamžiku Stûv 30 na krbová kamna, kotel na dřevo nebo otevřený krb. Ptáte se jak vše funguje? Tak především jednoduše a spolehlivě! Stûv 30 disponuje bubnem, který se otáčí o 360° podle své osy a vaší nálady. Prosklená dvířka nabízejí ničím nerušený pohled na plameny a zaručují bezpečný i ekonomický provoz díky vynikajícímu výkonu. Plná dvířka zpomalují hoření a optimalizují výkon kamen. Režim otevřeného ohně vám pak umožní naplno vychutnávat praskání dřeva a navíc můžete něco ogrilovat! V příplatkovém vybavení naleznete grilovací rošt. Jeho usazení je naprostá hračka a umožní vám připravovat v pohodlí vašeho obýváku ryby, steaky nebo třeba uzeninu. To navíc zdravěji než na klasickém grilu, jelikož rošt není umístěn nad plameny a nehrozí spálení potravin vlivem odkapávajího tuku. Chytré. 

Technické parametry

Připojení kouřovodu horní
Přívod externího vzduchu ano
Šířka 575 mm
Výška 1000 mm + variabilní kouřovod
Hloubka 600 mm
Hmotnost 151 kg
Výkon 5-9 kW
Maximální velikost polena (na výšku / na ležato) 33 / 33 cm
Průměr kouřovodu 180 mm
Účinnost 84%

 

Příplatkové rozšíření

V rámci příplatkové výbavy lze ke krbu doobjednat řadu doplňků jako originální kouřovod (viz. foto), sada na grilování a podobně. Pro kompletní ceník nás prosím kontaktujte.  

Video

Co pro vás můžeme udělat?

Vyplňte, prosím, formulář umístěný níže a prozraďte nám, s čím vám můžeme pomoci.