Krbová kamna Jotul F 305 R LL bílý smalt

výkon 7 kW
výměník ne
účinnost 79 %
průměr kouřovodu 150
63 859 Kč uvedená cena je s 12% DPH
57 017 Kč uvedená cena je bez DPH
68 990 Kč uvedená cena je s 21% DPH

Nadčasový design řady Jøtul F 305 vytvořilo norské designérské studio Anderssen & Voll. Kamna s dokonale čistými liniemi a zdůrazněnými funkčními prvky lákají úžasným výhledem na oheň. Zatápění v kamnech a obsluha už nemůže být jednodušší. V prostorném horizontálním topeništi lze topit dlouhými poleny a oheň si můžete vychutnat v plné kráse díky velkým proskleným dvířkům. Ovládání přívodu vzduchu je snadné a intuitivní. Kamna jsou vybavena ergonomickým, snadno přístupným popelníkem.

Dvoustupňové (sekundární) spalování CB

Tento model je vybaven technologií dvoustupňového spalování, díky kterému je nejen přívětivý k životnímu prostředí, ale zároveň také velmi úsporný a účinný. CB - systém od Jøtulu pracuje na principu zplynování emisí, těkavých plynů a pevných nečistot, což s sebou přináší delší dobu hoření na jedno přiložení a také výrazně nižší produkci popela. Podtrženo a sečteno - nákup tohoto modelu vám přinese výrazně více komfortu oproti kamnům s jednostupňovým spalováním.

Jsme autorizovanými prodejci a montážními techniky značky Jøtul a proto máte nákupem u nás jistotu profesionální péče i montáže.

Hlavní výhody

  • Velké topeniště s moderním designem
  • Možnost umístění blízko hořlavých materiálů
  • Nádherný výhled na plameny
  • Mastková horní deska (příslušenství)

Technické parametry

Nominální výkon 7 kW
Regulovatelný výkon 3,5 - 10 kW
Rozměry (V x Š x H) 850 x 560 x 420 mm
Hmotnost 143 kg
Maximální délka polen 41 cm
Průměr kouřovodu 150 mm
Účinnost 79 %
Popelník ano

 

Příplatkové vybavení

V rámci příplatkového vybavení lze ke kamnům doobjednat například set pro připojení externího vzduchu, konvekční štít nebo mastkovou horní desku. V případě zájmu o kompletní ceník nás prosím kontaktujte, rádi vám ho zašleme. 

Co pro vás můžeme udělat?

Vyplňte, prosím, formulář umístěný níže a prozraďte nám, s čím vám můžeme pomoci.