Akumulační krbová kamna Stûv 30-H

výkon 8,5 kW
výměník ne
účinnost 81%
spotřeba paliva 1,4 - 3,4 kg / h
průměr kouřovodu 180
183 230 Kč uvedená cena je s 15% DPH
159 330 Kč uvedená cena je bez DPH
192 789 Kč uvedená cena je s 21% DPH

Krbová kamna Stûv 30-H jsou oproti základnímu modelu vybavena akumulačním jádrem, které absorbuje část tepla. Belgická společnost Stûv patří k ověřeným stálicím evropského trhu a jejich produkty vynikají nejen neotřelým estetickým, ale také technologickým zpracováním. Při jejich koupi si tak můžete být jisti, že kupujete kvalitu, dlouhou životnost a účinnost v nezaměnitelném obalu. 

To co zásadně odlišuje modelovou řadu Stûv 30 od všech ostatních kamen a krbových vložek jsou 3 režimy použití. Proměňte během okamžiku Stûv 30 na krbová kamna, kotel na dřevo nebo otevřený krb. Ptáte se jak vše funguje? Tak především jednoduše a spolehlivě! Stûv 30 disponuje bubnem, který se otáčí o 360° podle své osy a vaší nálady. Prosklená dvířka nabízejí ničím nerušený pohled na plameny a zaručují bezpečný i ekonomický provoz díky vynikajícímu výkonu. Plná dvířka zpomalují hoření a optimalizují výkon kamen. Režim otevřeného ohně vám pak umožní naplno vychutnávat praskání dřeva a navíc můžete něco ogrilovat! V příplatkovém vybavení naleznete grilovací rošt. Jeho usazení je naprostá hračka a umožní vám připravovat v pohodlí vašeho obýváku ryby, steaky nebo třeba uzeninu. To navíc zdravěji než na klasickém grilu, jelikož rošt není umístěn nad plameny a nehrozí spálení potravin vlivem odkapávajího tuku. Chytré. 

Akumulační jádro krbových kamen Stûv 30-H poskytuje teplo i 10 hodin po vyhasnutí, což z nich dělá ideálního společníka pro navození dlouhotrvající pohody. Při zatápění a nahřívání kamen do provozní teploty nastavíte otočná dvířka do polohy se sklem. V tu chvíli největší část tepla slouží k vytápění místnosti a zbývající část je ukládána do akumulačních prstenců v horní části kamen. Plná dvířka pak brání rozptylování tepla sklem a to je ukládáno především do akumulátoru, který postupně uvolňuje teplo po vyhasnutí kamen. 

Technické parametry

Připojení kouřovodu horní / zadní
Přívod externího vzduchu ano
Šířka 575 mm
Výška 1950 mm
Hloubka 560 mm
Hmotnost 220 (+151 akumulace) kg
Výkon 5-12 kW
Maximální velikost polena (na výšku / na ležato) 50 / 33 cm
Průměr kouřovodu 180 mm
Účinnost 81%

 

Příplatkové rozšíření

Ke kamnům lze dokoupit řadu příplatkového vybavení. Pro kompletní ceník nás prosím kontaktujte. 

Co pro vás můžeme udělat?

Vyplňte, prosím, formulář umístěný níže a prozraďte nám, s čím vám můžeme pomoci.