Akumulační krbová kamna Stûv 30 - compact H

výkon 6 kW
výměník ne
účinnost 80 %
spotřeba paliva 0,8 - 2,5 kg / h
průměr kouřovodu 150
143 290 Kč uvedená cena je s 12% DPH
127 938 Kč uvedená cena je bez DPH
154 804 Kč uvedená cena je s 21% DPH

Krbová kamna Stûv 30 - compact H jsou oproti základnímu modelu vybavena akumulačním jádrem, které absorbuje část tepla. Belgická společnost Stûv patří k ověřeným stálicím evropského trhu a jejich produkty vynikají nejen neotřelým estetickým, ale také technologickým zpracováním. Při jejich koupi si tak můžete být jisti, že kupujete kvalitu, dlouhou životnost a účinnost v nezaměnitelném obalu. 

To co zásadně odlišuje modelovou řadu Stûv 30 od všech ostatních kamen a krbových vložek jsou 3 režimy použití. Proměňte během okamžiku Stûv 30 na krbová kamna, kotel na dřevo nebo otevřený krb. Ptáte se jak vše funguje? Tak především jednoduše a spolehlivě! Stûv 30 disponuje bubnem, který se otáčí o 360° podle své osy a vaší nálady. Prosklená dvířka nabízejí ničím nerušený pohled na plameny a zaručují bezpečný i ekonomický provoz díky vynikajícímu výkonu. Plná dvířka zpomalují hoření a optimalizují výkon kamen. Režim otevřeného ohně vám pak umožní naplno vychutnávat praskání dřeva a navíc můžete něco ogrilovat! V příplatkovém vybavení naleznete grilovací rošt. Jeho usazení je naprostá hračka a umožní vám připravovat v pohodlí vašeho obýváku ryby, steaky nebo třeba uzeninu. To navíc zdravěji než na klasickém grilu, jelikož rošt není umístěn nad plameny a nehrozí spálení potravin vlivem odkapávajího tuku. Chytré. 

Akumulační jádro krbových kamen Stûv 30 - compact H poskytuje teplo i 10 hodin po vyhasnutí, což z nich dělá ideálního společníka pro navození dlouhotrvající pohody. Při zatápění a nahřívání kamen do provozní teploty nastavíte otočná dvířka do polohy se sklem. V tu chvíli největší část tepla slouží k vytápění místnosti a zbývající část je ukládána do akumulačních prstenců v horní části kamen. Plná dvířka pak brání rozptylování tepla sklem a to je ukládáno především do akumulátoru, který postupně uvolňuje teplo po vyhasnutí kamen. 

Technické parametry

Připojení kouřovodu horní / zadní
Přívod externího vzduchu ano
Šířka 465 mm
Výška 1800 mm
Hloubka 447 mm
Hmotnost 124 (+151 akumulace) kg
Výkon 3-9 kW
Maximální velikost polena (na výšku / na ležato) 40 / 25 cm
Průměr kouřovodu 150 mm
Účinnost 80%

 

Příplatkové rozšíření

Ke kamnům je možno doobjednat celou řadu doplňků včetně akumulační sady, která je za příplatek. Pro kompletní ceník nás prosím kontaktujte. 

Video

Co pro vás můžeme udělat?

Vyplňte, prosím, formulář umístěný níže a prozraďte nám, s čím vám můžeme pomoci.