Krby a krbové vložky

Krby a krbové vložky různých značek nabízí a instaluje naše společnost Krby Kamna Turyna již mnoho let. Za léta praxe jsme získali mnoho zkušeností a jsme opravdovými odborníky na instalaci krbů i krbových vložek. 

Spolupráce s námi tedy není o tom, že přijdete, vnutíme Vám to nejdražší a jedeme. Naopak. Vyslechneme přání, doporučíme několik variant a celou realizací Vás provedeme jako správní profesionálové. Instalací krbové vložky pro nás navíc nic nekončí, následně jsme Vám k dispozici.
Nejsme jenom prodejci. K vašemu nákupu přidáváme další hodnotu složenou z odborného přístupu, dlouholeté praxe, stále nových znalostí a záruky na naše služby.
Víme, co děláme a v čem jsme opravdu dobří. Přesvědčte se sami.

Krb Tulikivi

Krby od Krby Kamna Turyna

Krby od Krby Kamna Turyna, to je široká nabídka typů i značek. Ve stálé expozici, kterou průběžně doplňujeme o nové modely, si můžete prohlédnout jak klasické krby na chalupu, luxusní kousky do vily a samozřejmě i takové, které vykouzlí příjemnou rodinnou atmosféru u vás doma! Sháníte kanadské, plynové nebo teplovzdušné krby. Nebo nějaký jiný typ? Není problém! Podívejte se do naší nabídky a přesvědčte se, že naše nabídka uspokojí každého! 

Krbové vložky Spartherm

Jsme specialistou na krbové vložky Spartherm, které díky německé preciznosti v podstatě nemají konkurenci. K této preciznosti si přičtěte naše bohaté zkušenosti a nemáte jinou volbu. Krbové vložky Spartherm se navíc chlubí zdařilým designem, spolehlivostí a vysokou účinností spalování.

   Více informací

Krbové vložky Bodart & Gonay

Krbové vložky Bodart & Gonay jsou vyrobené pomocí moderních technologií, což zaručuje jejich stoprocentní kvalitu a spolehlivost. Tyto designově zdařilé krbové vložky nabízíme v mnoha variantách barvy, a také tvarově máte nemalou možnost výběru.

  Více informací

Kanadské krbové vložky

Kanadské krbové vložky nabízíme klientům a realizujeme velmi rádi, protože se jedná o vskutku kvalitní výrobky. Kanadské krbové vložky navíc znamenají skvělé proudění tepla a cenově výhodná způsob vytápění, což zapříčiňuje jejich výroba za přispění těch nejmodernějších technologií.

  Více informací

Krbové vložky Focus

Krbové vložky Focus jsou absolutní špička na trhu, především pokud jde o design, který lze díky nim vytvořit v interiéru dané místnosti. Tyto specifické krbové vložky – vestavěné krby si ročně pořídí tisíce zákazníků, což je nesporným důkazem jejich vkusné extravagance a oblíbenosti.

  Více informací

Krbové vložky Tulikivi

Mastkové krbové vložky Tulikivi jsou skandinávským vyslancem kvalitního topení dřevem. Jedná se krbové vložky, které snoubí precizní provedení technologie a designu. Mastkové krby Tulikivi již zdobí nejednu českou domácnost, a že jim to sluší, to můžete vidět zde.

  Více informací

Krbové vložky Stûv

Krbové vložky Stûv se mohou krom samozřejmé belgické preciznosti pochlubit i speciální krbovou vložkou Micro mega, která je nedostižná především díky své univerzálnosti. Skvěle vypadá jak v moderním interiéru, tak v tradičním domě. Krbová vložka může být tradiční nebo s opláštěním.

  Více informací

Krbové vložky Romotop

Krbové vložky Romotop zaručují promítnuté české šikovnosti ve Vašem interiéru. Že se jedná o velmi kvalitní krbové vložky, nám dokazuje stálá poptávka od klientů, a také bezproblémové fungování krbů u klientů, kde jsme je instalovali. Jelikož jde o české výrobce, jistě Vás nezklame ani cena.

   Více informací

Krbové vložky Kobok

Krbové vložky Kobok se vyznačují nejen tradiční kvalitou a příjemným vzhledem, ale jsou také velice variabilní. Můžete si vybrat variantu krbové vložky s klasickým, ale také s bočním nebo zadním přikládáním, což se v leckterém interiéru může velmi hodit. K dispozici jsou i vložky s výměníkem.

  Více informací

Prohlédněte si kompletní seznam značek v naší nabídce nebo desatero našich výhod