2.10.2014

Nechte se hýčkat krásou a pohodlím plynových krbů

Posaďte se do křesla a nechte se hýčkat příjemnou atmosférou krbu. Už nemusíte do podzimního nečasu pro dřevo. Už žádné přikládání a vynášení popela. Nevěříte? Poznejte tedy plynové krby, které vám tyto sny splní!

Dokonalá iluze, která vás překvapí

Sedíte u krbu, díváte se do ohně na ohořelá polena a užíváte si příjemné teplo. Ano,v podstatě to tak opravdu je.

Rozdíl je ovšem v tom, že polena jsou dokonalou maketou ze speciální keramické hmoty a plameny vycházejí z důmyslně ukrytých plynových hořáků.

Plynové krby s dokonalou iluzí

Starosti s údržbou hoďte za hlavu

„Potřebuji sehnat dřevo, vymyslet jeho uskladnění, polena nasekat a nanosit do interiéru, vynést popel, pravidelně přikládat a uklidit nepořádek a prach vzniklý z nošení dřeva po domě.“ S plynovým krbem vás tyto starosti zcela minou. Zatopit v plynovém krbu je záležitostí několika vteřin a díky dálkovému ovládání se síla tepla reguluje doslova jedním prstem. Vy už si jen sedněte a užívejte si romantickou atmosféru bez starostí.

Plynové krby vs. krby na dřevo

Na první pohled nepoznáte rozdíl – v obou jsou ohořelá polena a hřejivé plameny. Co se týče výkonu, plynové krby nejsou pozadu a bez problému dokáží vytopit prostory až 180 m2 a jejich výkon se pohybuje od 3 do 15 kW. Pokud máte krb na dřevo, příprava dřeva na zimní sezónu stoji nemálo času, ale o to vyšší je pak radost ze získaného tepla. Plynové krby naopak šetří váš čas a vy jej můžete věnovat rodině a svým zájmům, než se starat o skládání a nošení polen či vymetání popela.

Nezapomínejme na ekonomickou stránku

Plynové krby vám ušetří nejen spoustu času spojeného s údržbou, ale také finance. Díky přesné regulaci plamene a zabudované elektronice lze nastavit požadovanou teplotu v místnosti, a díky tomu nedochází k nadbytečnému plýtvání energií. Navíc jsou náklady na provoz plynového krbu nízké.

Výrobci plynových krbů

Výrobou těchto nejen technicky, ale i designově propracovaných skvostů, se zabývá například výrobce Bellfires, Napolen, Bodart & Gonay , DRU a Tulp. Přesvědčte se o kráse plynových krbů v naší fotogalerii.

Přijďte si do naší prodejny prohlédnout moderní krby na vlastní oči a vyzkoušet si jejich snadné ovládání! Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!