Krby a kamna Poděbrady

Prohlédněte si krby a kamna, která dělají radost našim zákazníkům v Poděbradech a jejich blízkém okolí. Načerpejte inspiraci, prohlédněte si výsledky naší práce a jestliže dospějete k názoru, že i u vás by se měl o to pravé teplo domova starat oheň tančící v kamnech či krbu, kontaktujte nás a požádejte si o zpracování 3D vizualizací či nezávazné nabídky zdarma.

Třístranně prosklený krb s vložkou Brunner

Krby a kamna Poděbrady

Tito naši zákazníci měli jednoduchý sen. Byl jím krb umístěný v centrální části místnosti, který bude současně tvořit dominantu budoucího interiéru. Na fotografiích níže si můžete prohlédnout, jak jsme se s daným přáním popasovali. Srdce krbu tvoří třístranně prosklená krbová vložka od německé značky Brunner, která je vybavena výsuvným mechanismem dvířek. Tato zajíždí do vnitřní části obestavby a krb je tak možné využívat i jako otevřené topeniště. Avšak ani zavřená dvířka neuberou nic z krásy hořícího ohně.

Krb s krbovou vložkou Bodart & Gonay

Krby a kamna Poděbrady

Další krb, který bychom vám rádi představili, v sobě ukrývá krbovou vložku od belgického výrobce Bodart & Gonay s výsuvnými dvířky a rovným prosklením.

Přáním zákazníka bylo navrhnout a zrealizovat krb s čistým a jednoduchým designem, který bude vkusně oddělovat prostor obývacího pokoje a kuchyně s jídelnou.

Mohlo by vás zajímat