Novinky

Přečtěte si novinky z oboru i naší firmy. Pravidelně vám přinášíme to nejdůležitější, co se v kamnařině událo. 

V minulém týdnu proběhly na výstavišti v Praze - Holešovicích výstavy Moderní vytápění a Dřevostavby. Při této příležitosti byla vyhlášena Dřevostavba roku 2017 a nám bylo ctí, že jsme do této soutěže mohli věnovat hlavní cenu v podobě luxusního krbu Stuv 21/105 Single Face v hodnotě přes 185.000,- Kč. 

V květnu jsme navštívili závod v kanadském Québecu, kde se vyrábí u nás tak oblíbená kanadská kamna. A protože jsme krom práce našli čas i na poznávání okolí, přinášíme vám v dnešním článku pár fotek a zajímavostí. 

Ve spolupráci s časopisy DŘEVO&stavby a Sruby&roubenky jsme pro vás připravili možnost vyhrát luxusní krb Stuv 21/105 Single Face s opláštěním v červené barvě v celkové hodnotě 185.275,- Kč. 

Vážení zákazníci, máte-li v plánu navštívit naší prodejnu kolem Velikonoc, věnujte prosím pozornost změněné otevírací době. Detaily naleznete uvnitř článku.

Do našeho e-shopu jsme zapracovali dvě nové funkce, které vám pomohou s lepší orientací a výběrem zboží. Podívejte se na ně. 

Máme tu skvělou zprávu pro všechny milovníky tvrdý muziky! 22. dubna se Pečecká Sokolovna otřese v základech pod taktovkou kapel DYMYTRY, X-Core a Loco Loco. Buďte u toho a zažijte monstrózní show plnou světel, efektů a profesionálních animací na obřích LED obrazovkách. 

Vážení zákazníci, upozorňujeme, že o březnových sobotách bude naše prodejna uzavřena. Rádi se vám budeme věnovat v každý pracovní den od 9:00 do 17:00, případně po předchozí telefonické domluvě. 

18.1.2017

Krby Bratislava

Jste z Bratislavy či okolí a současně byste chtěli krásný a kvalitní zdroj tepla v podobě krbu nebo stavěných kamen? Využijte služeb našich šikovných kamnářů a krbařů!

Tvrdě rocková skupina, hrající v maskách, vyráží v půlce února 2017 na své druhé samostatné turné s názvem KRBY KAMNA TURYNA Tour 2017. Během šestnácti zastávek Dymytry objedou celou Českou republiku a pro své fanoušky kapela nachystala speciální prodloužený set, během něhož zazní jak známé hity, tak zcela nové písně napsané speciálně pro toto turné.

Vážení zákazníci, v období od 19. prosince 2016 do 2. ledna 2017 čerpáme dovolenou. S ohledem na to bude naše prodejna v Pečkách uzavřena a vaše objednávky v e-shopu vyřídíme v prvních dnech nového roku. 

12 3 4