Krbová kamna

Krbová kamna a realizace jejich vkusného zapojení do interiéru jsou naší specializací. Můžete se spolehnout na komplexní službu a absolutní odbornost poradenství při výběru značky a typu krbových kamen.

Pro inspiraci je pro vás připravena galerie od jednotlivých značek. Podívejte se a zasněte se, který krb by u vás doma vykouzlil tu nejkrásnější rodinnou atmosféru!

Krbová kamna 1
Krbová kamna-Cosmos

Krbová kamna kvalitních výrobců

Nabízíme a instalujeme krbová kamna kvalitních výrobců, ale snažíme se vyjít vstříc i lidem s menšími finančními možnostmi. Poradíme vám s krbem jak na víkendovou chalupu, do bytu i, penzionu, vily, kanceláře - kam vás jen napadne.  Níže uvádíme nejoblíbenější značky a typy krbových kamen, ovšem naše nabídka je daleko rozsáhlejší!  Pokud kamna nevyberete přímo zde, kontaktujte nás a my se s Vámi rádi sejdeme a poradíme.

Krbová kamna Bodart & Gonay

Krbová kamna Bodart & Gonay jsou spojením funkčnosti a luxusního vzhledu. Pokud zvolíte krbová kamna této značky, určitě budete muset sáhnout trochu hlouběji do kapsy. Odměnou Vám ale bude dlouhodobé teplo s ušetřením dřeva, a také potěšení pro oko díky luxusnímu designu krbových kamen Bodart & Gonay.

  Více o značce

Kanadská krbová kamna

Kanadská krbová kamna jsou sama o sobě pojmem v oblasti vytápění dřevem. To mám pochopitelně své důvody, kvalita a funkčnost je bez debat. K tomu si přičtěte, že společnost Krby kamna Turyna je největším specialistou na kanadská krbová kamna minimálně ve středních Čechách a přijďte se podívat do naší prodejny.

  Více o značce

Krbová kamna Tulikivi

Krbová kamna Tulikivi pocházejí z Finska, což jasně hovoří o jejich prověření tuhou skandinávskou zimou. Lepší vizitku můžete tedy těžko hledat. Navíc jde o značku vyrábějící dost specifické produkty top kvality. Mastková krbová kamna Tulikivi jsou světovou špičkou z pohledu designu i výhřevnosti.

  Více o značce

Krbová kamna Stûv

Kvalitní belgická krbová kamna Stûv jsou zcela výjimečná svým technologickým i estetickým zpracováním a my je nabízíme v mnoha barevných variantách. Krbová kamna Stûv realizujeme velice často a v dlouhé řadě našich zákazníků byste jen těžko hledali někoho nespokojeného s těmito kamny.

  Více o značce

Dánská krbová kamna Aduro

Krbová kamna Aduro se mezi ostatními značkami také rozhodně neztratí. Krom jednoduchého a velmi vtipně vymyšleného ovládání vynikají také ekologickým spalování. Tato dánská krbová kamna mají ale mnohem více předností. Například moderní design je řadí mezi špičku v oboru.

  Více o značce

Norská krbová kamna Dovre

Norská litinová krbová kamna Dovre jsou špičkou na trhu a přesto je lze pořídit za poměrně příjemné ceny. Litinová kamna jsou obecně zárukou dlouhé životnosti, což je u značky Dovre ještě prohloubeno o norskou kvalitu, praktické dílenské zpracování, a také velmi nízkou spotřebu dřeva při spalování.

  Více o značce

Krbová kamna Thorma

Thorma přináší bytelná kachlová krbová kamna se starodávným i moderním designem, smaltovaná kamna nebo sporáky na tuhá paliva. Naše firma Krby kamna Turyna nabízí kachlová krbová kamna Thorma v mnoha barevných provedeních a máme také k dispozici kompletní příslušenství a náhradní díly.

   Více o značce

Krbová kamna Seguin

V nabídce máme i kvalitní krbová kamna Sequin, jež spojují moderní design s uživatelskou přívětivostí a osvědčenou kvalitou. Nejen proto jsou krbová kamna Sequin vyhledávaná a oblíbená. Vzhledově jsou totiž velmi flexibilní a doslova oslní každý interiér, což je v kombinaci se spolehlivostí nepřekonatelné.

  Více o značce

Krbová kamna Saey

Belgická značka Saey Vám přináší prostřednictvím naší firmy nezničitelná litinová krbová kamna. Dominantou těchto litinových krbových kamen je vysoká účinnost spalování, která napomáhá velké úspoře při spalování dřeva, a již zmiňovaná živostnost, ve které jsou v podstatě bezkonkurenční.

  Více o značce

Krbová kamna LEDA

Krbová kamna a další produkty Leda jsou věhlasné svou prvotřídní kvalitou a dlouhou životností, která je zajištěna materiály použitými pro výrobu. Jedná se o prvotřídní litinu v kombinaci s litým šamotem a nerezí. Německá krbová kamna LEDA se mohou chlubit tradicí výroby již od roku 1873.

  Více o značce

Krbová kamna Wanders

Máte moderní domácnost, velkoprostorový byt s futuristickými rysy nebo si užíváte útulného tradičního vzhledu domova? Uspokojíme Vás v obou případech, kamna Wanders jsou designově propracovaná a nabízejí obě varianty. Krbová kamna Wanders se vyrábí pouze z těch nejkvalitnějších materiálů.

  Více o značce

Krbová kamna Harrie Leenders

Spojení je v případě této značky velmi silné. Harrie Leenders jsou moderní, zpravidla organicky tvarovaná krbová kamna, která jsou bez výjimky dominantou daného interiéru. Atmosféra Vašeho domova s nimi získá zcela nový lesk. Harrie Leenders jsou vzácným příkladem rodinného firemního klenotu.

  Více o značce

Krbová kamna Pevex

Krbová kamna Pevex se vyznačují sofistikovaným systémem velice účinného spalování, velmi nízkou spotřebou paliva, skvělou regulovatelností výkonu, vysokou kvalitou použitých materiálu, a také zárukou na 5 let. To vše je důvodem oblíbenosti těchto krbových kamen.

  Více o značce

Krbová kamna Romotop

Nabízíme krbová kamna a další bohatý sortiment české společnosti Romotop. Obliba těchto krbových kamen je u našich klientů extrémní. Česká šikovnost znamená perfektní skloubení technické a vzhledové stránky, čímž vnikají krbová kamna české značky ale světové kvality, což našince potěší.

  Více o značce

Želetavská krbová kamna

Želetavská krbová kamna, kachlová kamna i krbové vložky jsou Vám u nás k dispozici v široké barevné škále, takže se zapasováním do interiéru nebudete mít žádný problém. Leckdy důležitější je ale to, že želetavská kachlová a krbová kamna i krbové vložky se vyznačují spolehlivostí, kvalitou a úsporností.

  Více o značce
Tyto webové stránky využívají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pro více informací rozumím