Kuchyňská kamna

Kuchyňská kamna Tulikivi

Kuchyňská kamna jsou nejen skvělým dekorativním doplňkem, ale také praktickým. Kromě získaného tepla je využijí všichni příznivci tradiční kuchyně. Kuchyňská kamna mohou mít jak podobu klasických kachlových kamen tak i litinového sporáku. Sporáky na tuhá paliva už dávno nepatří jen do rustikálně laděných interiérů, což dokazuje také nabídka značky Firetube. Chcete si nový sporák na dřevo vyzkoušet? Vemte husu a navštivte naší prodejnu!

Kuchyňská kamna známá jako kachlový sporák

Kachlový sporák je velmi oblíbenou variantou na chalupu i pro venkovské stavení. Na jednom topeništi vaříte, pečete a především topíte. A pokud si pořídíte větší kachlová kamna, můžete si užívat i odpolední idylku za pecí.

Podle čeho kuchyňská kamna vybírat

Jako první je potřeba si uvědomit, jaké palivo budeme do kuchyňských kamen používat. Druhý krok se týká četnosti využívání (zda budeme kuchyňský sporák používat denně nebo třeba jen svátečně na chalupě). Důležité jsou i technické parametry, se kterými vám ochotně poradí náš proškolený personál.

 

Provedení a provoz kuchyňských kamen

Účinnost těchto sporáků a kamen je až 80% a mají nízké emisní hodnoty. Kuchyňská kamna, která nabízíme, bez problému vyhřejí až 160 m³. Na první pohled se může zdát, že se jedná o výrobek vytvořený před několika desetiletími, ale v tomto případě zdání klame. I když design kamen působí nostalgicky, obsahují mnoho praktických prvků, bez kterých se moderní kuchyně neobejde. Ať už se jedná o prosklená dvířka trouby, vestavěný teploměr nebo regulaci teploty pomocí přívodu vzduchu.

Litinová kuchyňská kamna

Litinová kuchyňská kamna jsou velmi úspornou možností, jak skloubit vytápění a vaření do jedné investice. Tyto kamna jsou na tuhé palivo a jsou oblíbené například v selském stylu interiérů.

Tyto webové stránky využívají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pro více informací rozumím