Rohové krby

Rohové krby

Na rohové krby můžeme nahlížet dvojím pohledem. Tím prvním označujeme krby, které jsou umístěné v rohu místnosti a druhá možnost označuje krby, které mají pohled do krbové vložky vysklený do tvaru "L" (popř. můžete v naší nabídce naleznout prosklená dvířka i do tvaru "U"). Krby a především obestavěné krbové vložky zabírají v místnosti mnoho prostoru, proto se často při malých půdorysech pokoje využívají rohové krby.

U nás seženete oboje! Pomůžeme vám vybrat takový krb, který podtrhne atmosféru vašeho domova a vykouzlí příjemnou pohodu.

Do rohu místnosti rohový krb

Tímto způsobem je možné mít krb i v menších místnostech, a přesto zachovat jeho dominantu. Do rohu místnosti můžeme krb umístit jen v případech, že nám to dovolí technické a prostorové možnosti a především o rohovém umístění rozhoduje komín.

Rohové krbové vložky

Rohové krbové vložky mají prosklené dvě i více stran dvířek. Díky tomu se umocňuje plocha, kudy sálá teplo a také se tak zvětšuje prostor pro pohled do ohně. Takové modely můžeme naleznout třeba u značky Bodart & Gonay, Romotop, Spartherm, Brunner nebo Kobok.

 

Rohové krby v naší prodejně

Stále si nejste jisti, jaký typ krbu zvolit? Zda krb rohový, klasický nebo například kachlová kamna? Domluvte si schůzku s interiérovým architektem v naší prodejně a nechte si odborně poradit jak s volbou krbu, tak i výběrem výkonu a technickým provedením.

Výhody rohových krbů

Výhody rohových krbů spočívají především v jejich umístění, čímž šetří místo. Tyto krby jsou konstruované jak do rohů místností, výklenků, tak rohové krby s dvířky do tvaru "L" můžeme umístit i do středu místnosti, kde bude teplo přes dvířka proudit všemi směry.

Tyto webové stránky využívají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pro více informací rozumím