Moderní krby a krbová kamna

Moderní krby a krbová kamna Focus - Agora

Nabízíme vám exkluzivní moderní krby od předních výrobců, jako jsou: StuvFocusBodart & GonaySpartherm nebo Tulikivi, které vynikají svým jedinečným provedením.

Moderní krby si můžete vybírat z širokého sortimentu, v naší nabídce však najdete také moderní kachlová kamna, moderní krbová kamna i krbové vložky. Naše moderní krby se zaručeně stanou zpestřením vašeho domova.

Dále vám také nabízíme služby interiérového designéra a našich zkušených techniků, kteří váš výběr dotáhnou k dokonalosti!

Moderní krby a krbová kamna

Do naší nabídky patří i moderní krbová kamna značek Stuv, Focus, Bodart & Gonay, Spartherm nebo Tulikivi a dalších. Moderní krbová kamna si můžete vybírat z řady různých provedení, a pak už se jen kochat jejich moderním designem a precizností provedení, které je stejně originální jako u moderních krbů daných výrobců.

Moderní krby Stuv

Moderní krby Stuv vynikají svojí nezpochybnitelnou kvalitou a nadčasovou úrovní technologie. Značka Stuv se může chlubit také krbovou vložkou microMega, která je na trhu poměrně dominantní díky své univrzálnosti.
Fotogalerie krby Stuv

Moderní krby Focus

Luxusní moderní krby Focus nabízejí 2 základní kreativní varianty, které se automaticky stávají dominantou interiéru. Jedná se o vestavěné krby a super moderní prostorové krby. Zde se fantazii meze nekladou.
Fotogalerie krby Focus

 

Moderní krby Bodart & Gonay

Nevšední moderní krby Bodart & Gonay jsou exklusivní alternativou pro každou domácnost. Jedná se o plynové krby nebo klasické krby na dřevo. Obě varianty skýtají nevšední designové provedení.
Fotogalerie krby Bodart & Gonay

Moderní krby Spartherm

Krbové vložky, které jsou základem pro moderní krby Spartherm, jsou důkazem německé preciznosti. Ocelová konstrukce, efektivní čištění skla a automatická regulace odvodu spalin jsou základními přednostmi.
Fotogalerie krby Spartherm

Moderní krby Tulikivi

Finské moderní krby Tulikivi jsou speciální svým materiálem. Jedná se o mastkové akumulační krby a krbová kamna, také kachlové akumulační krby a krbová kamna. Tuliki je zkráka velmi specifický výrobce.
Fotogalerie krby Tulikivi

Fotogalerie

Tyto webové stránky využívají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pro více informací rozumím