Nazdobené stromy před nákupními centry napovídají, že vánoce se kvapem blíží a tak se z každého z nás v následujících dnech stane Ježíšek. Počet Ježíšků, kteří obdrží dopis se seznamen přání už ale není tak vysoký a proto, pokud si lámete hlavu nad tím co koupit svým blízkým, přinášíme vám několik tipů na vánoční dárky.

Vybrali jsme krbová kamna, která se díky svým parametrům a vlastnostem skvěle hodí pro moderní dřevostavby! Prohlédněte si je.

15.8.2017

Romotop Evora

Vybíráte krbová kamna do novostavby? Pak je tenhle článek vyloženě pro vás! Poznejte 12 krbových kamen ze série Evora, které umí vnést příjemné teplo i do těch nejsychravějších dnů v roce. 

Náklady na bydlení se někdy vyšplhají k obrovským částkám. Často za to může nevědomost nebo malá informovanost, o tom, jak je možné ušetřit. Velkou část peněz tak můžete rychle a jednoduše ušetřit efektivním a chytrým způsobem topení. Inspirujte se a nevyhazujte zbytečně peníze z okna.

V květnu jsme navštívili závod v kanadském Québecu, kde se vyrábí u nás tak oblíbená kanadská kamna. A protože jsme krom práce našli čas i na poznávání okolí, přinášíme vám v dnešním článku pár fotek a zajímavostí.