Náklady na bydlení se někdy vyšplhají k obrovským částkám. Často za to může nevědomost nebo malá informovanost, o tom, jak je možné ušetřit. Velkou část peněz tak můžete rychle a jednoduše ušetřit efektivním a chytrým způsobem topení. Inspirujte se a nevyhazujte zbytečně peníze z okna.

V květnu jsme navštívili závod v kanadském Québecu, kde se vyrábí u nás tak oblíbená kanadská kamna. A protože jsme krom práce našli čas i na poznávání okolí, přinášíme vám v dnešním článku pár fotek a zajímavostí. 

Grilování je už v podstatě naším národním sportem a tak jsme se dnešní článek rozhodli věnovat především těm z vás, kdo teprve zvažují nákup grilu. Vybrali jsme pro vás tři grily, které jsou kvalitní, dobře fungují a nestojí svět. 

Představujeme originální grilovací příslušenství, se kterým proměníte svůj gril v plnohodnotnou zahradní kuchyni. Objevte možnosti, které grilování nabízí. 

Ve spolupráci s časopisy DŘEVO&stavby a Sruby&roubenky jsme pro vás připravili možnost vyhrát luxusní krb Stuv 21/105 Single Face s opláštěním v červené barvě v celkové hodnotě 185.275,- Kč.