Tipy a rady

Ať už přemýšlíte nad pořízením krbu nebo už jste jejich majiteli, jistě vás napadá mnoho otázek. Připravili jsme pro vás celou řadu článků, kde se zaměřujeme na nejčastější dotazy, problémy, ale především i tipy a rady.

Čtěte dále a dozvíte se například, čím topit v krbu, jestli se vyplatí při výběru krbu žádat o radu bytového architekta nebo podle čeho vybírat design krbových kamen.

Náklady na bydlení se někdy vyšplhají k obrovským částkám. Často za to může nevědomost nebo malá informovanost, o tom, jak je možné ušetřit. Velkou část peněz tak můžete rychle a jednoduše ušetřit efektivním a chytrým způsobem topení. Inspirujte se a nevyhazujte zbytečně peníze z okna.

Grilování je už v podstatě naším národním sportem a tak jsme se dnešní článek rozhodli věnovat především těm z vás, kdo teprve zvažují nákup grilu. Vybrali jsme pro vás tři grily, které jsou kvalitní, dobře fungují a nestojí svět. 

Představujeme originální grilovací příslušenství, se kterým proměníte svůj gril v plnohodnotnou zahradní kuchyni. Objevte možnosti, které grilování nabízí. 

Asi žádný zdroj tepla není s chalupařením spojený tak jako kamna. Jaké možnosti se nabízí a nač by si měl dát případný zájemce pozor? Na tyto i další otázky odpovíme v našem dnešním článku. 

Nazdobené stromy před nákupními centry napovídají, že vánoce se kvapem blíží a tak se z každého z nás v následujících dnech stane Ježíšek. Počet Ježíšků, kteří obdrží dopis se seznamen přání už ale není tak vysoký a proto, pokud si lámete hlavu nad tím co koupit svým blízkým, přinášíme vám několik tipů na vánoční dárky.

Vybrali jsme pro vás originální kamna a krby, které zahřejí nejen studené prsty, ale ještě vás uchvátí svou krásou. 

Netajíme se tím, že máme rádi výšlapy. Když jsme v Rakouských Alpách objevili chatu Franze Fischera, ve které se navíc ukrývá precizně postavený teplovzdušný krb, bylo rozhodnuto, že si to nemůžeme nechat pro sebe. No a tak vám v dnešním článku přinášíme malé ohlédnutí a současně tip na výlet, který vás rozhodně nezklame. 

V dnešním článku to nebude ani tak o čtení, jako spíše o kochání, jelikož vám přinášíme 10 fotek nejkrásnějších moderních krbů. 

Léto se kvapem blíží a protože grilování se u nás těší rok od roku větší oblibě, přinášíme vám v dnešním článku několik vymazlených receptů pro přípravu pizzy nejen v peci, ale také na grilu. A na své si přijdou i ti, co neradí vaří, ale rádi dobře jedí! 

Pravidelné čištění krbu nemá pouze estetickou funkci, ale také bezpečnostní. Špatně vyčištěný krb může mít za následek vzplanutí či bouchnutí sazí, čímž se černé saze dostanou nejen do bytu, ale mohou poničit interiér či ohrozit samotné obyvatele.

12