Krby Kolín

Představujeme vám naše vybrané reference krbů, které jsme realizovali v lokalitě Kolín a okolí. Načerpejte inspiraci, prohlédněte si výsledky naší práce a dospějete-li k názoru, že i u vás by se měl o to pravé teplo domova starat praskající oheň, stačí se ozvat

Wanders fires & stoves

Krby Kolín

Black Diamond je moderní závěsný krb od holandského výrobce Wanders fires & stoves. K hlavním přednostem tohoto krbu patří bezesporu velmi netradiční a současně působivý design, který okamžitě strhne pozornost každé návštěvy a hodí se do moderně zařízených domácností.

Ačkoli disponuje regulovatelným výkonem 5 - 12 kW,  není primárně konstruovaný jako topidlo ale slouží k vytvoření neopakovatelné atmosféry. 

Brunner Architectur-Kamin 53/166

Krby Kolín

Další ukázkou naší práce je tento klasický krb, který jsme realizovali nedaleko Kolína. Jeho základním stavebním kamenem je krbová vložka od německé značky Brunner, která disponuje skutečně velkorysým prosklením o šířce 166 cm. Díky tomu nabídne fantastický pohled do hořícího ohně a to mimo jiné také kvůli sofistikovanému oplachu skla předehřátým vzduchem, které ho udržuje krásně čisté. Samotnou obestavbu pak zdobí kamenný obklad. Krom atmosféry umí tento krb nabídnout také pořádnou dávku tepla.

Mohlo by vás zajímat