Novinky

Přečtěte si novinky z oboru i naší firmy. Pravidelně vám přinášíme to nejdůležitější, co se v kamnařině událo. 

Neokeram je nový výrobní program velkoformátových keramických obkladů pro krby, kamna i další prvky interiéru, který letos představily Keramické závody Hein z Tošovic. 

Zveme vás na výstavu s názvem Domov a teplo, která se koná od pátku 7. do neděle 9. září v areálu výstaviště Lysá nad Labem. 

Čeká vás letos nákup nových krbových kamen a nevíte si rady s výběrem? Sepsali jsme pro vás pár užitečný rad, které vám pomohou zorientovat se.

Plánujete domů krb či kamna a rádi byste využili našich služeb nebo se přijeli podívat do naší prodejny? Pak mrkněte na to, jak vám budeme v letních měsících k dispozici.

Máte mlsné jazýčky a krom toho vás baví venkovní vaření? Pak vás zveme na naší přehlídku zahradních krbů, grilů a pecí u příležitosti konání akce Jede, jede mašinka Pečky, při které bude pro vás i vaše ratolesti připraven bohatý program na celém území našeho městečka. 

Vážení zákazníci, upozorňujeme že v období Velikonoc (pátek 30.3. - pondělí 2.4.) bude naše prodejna uzavřena. 

Tronio Reb je český výrobce stylového krbového nářadí a doplňků, který aktuálně rozšiřuje nabídku svých modelů. Ty stávající z prvotřídní nerezové oceli doplňuje nová série vyrobená z oceli klasické s komaxitovou povrchovou úpravou. 

V minulém týdnu proběhly na výstavišti v Praze - Holešovicích výstavy Moderní vytápění a Dřevostavby. Při této příležitosti byla vyhlášena Dřevostavba roku 2017 a nám bylo ctí, že jsme do této soutěže mohli věnovat hlavní cenu v podobě luxusního krbu Stuv 21/105 Single Face v hodnotě přes 185.000,- Kč. 

V květnu jsme navštívili závod v kanadském Québecu, kde se vyrábí u nás tak oblíbená kanadská kamna. A protože jsme krom práce našli čas i na poznávání okolí, přinášíme vám v dnešním článku pár fotek a zajímavostí. 

Ve spolupráci s časopisy DŘEVO&stavby a Sruby&roubenky jsme pro vás připravili možnost vyhrát luxusní krb Stuv 21/105 Single Face s opláštěním v červené barvě v celkové hodnotě 185.275,- Kč. 

12 3 4 5