Zahradní krby s udírnou OLD

Leda - Troll

Zahradní krby s udírnou zažívají v posledních letech stále větších boom. Připravit grilování pro rodinu a přátelé, zažít příjemný večer venku u krbu se skleničkou vína nebo vytáhnout z udírny voňavý kousek masa se stává snem stále více lidí.

Proto jsme pro vás připravili nabídku podle posledních trendů. Můžeme vám nabídnout klasické zahradní krby, zahradní krby s udírnou, stavebnicové krby Norman nebo luxusní solitérní krby, které si získávají stále větší oblibu. Pokud patříte mezi milovníky dobrého jídla a grilování, nadchnou vás zahradní pece Amphora a také špičkové kanadské grily značky Napoleon.

Kam umístit zahradní krb?

Umístění zahradního krbu je ideální na rovnou a stabilní plochu například v podobě zámkové dlažby či betonu. Vhodné je také připravit v blízkosti krbu a udírny posezení, dovést k tomuto místu vodu a elektřinu a celé toto zákoutí zapracovat do zahrady tak, aby vzniklo klidné a příjemné místo obklopené zelení.

Zahradní udírny

Zahradní udírny se čím dál tím častěji připojují k zahradním grilům. Tento typ udíren má menší vnější rozměry i spotřebu paliva. Mezi jejich vybavení patří spodní dvířka pro přikládání, komínová klapka pro regulaci teploty a také teploměr. Správnou chuť pokrmů z udírny určuje nejen teplota, ale také dřevo. Ideální je suché dřevo s nízkým obsahem pryskyřic (například ovocné stromy – třešeň, švestka nebo další listnaté stromy – habr, olše, buk).

Zahradní krby s udírnou svépomocí

Zahradní krby s udírnou svépomocí jsou častým cílem šikovných kutilů. Pokud se již do stavby pouštíte sami, je dobré zjistit si všechny důležité informace a především si zajistit kvalitní materiál. V žádném případě se nesmí na stavbu použít Ytong, sádrokarton (ani protipožární typ) nebo jakékoliv materiály s hliníkem. Důmyslně byste měli vybírat i u spojovacích materiálů, které musí vydržet vysoké teploty. Šikovné ruce si se stavbou krbu poradí, ale přesto doporučujeme návštěvu a konzultaci v naší prodejně ve středočeských Pečkách. Naši technici vám poradí jak s výběrem materiálů, správným postupem a také vám rádi s výstavbou krbu s udírnou pomohou.  

Přijďte se podívat k nám na prodejnu, rádi vám zahradní krby předvedvedeme!

 Fotogalerie