Krby kamna Turyna - "krby na míru"

Jestliže nemáte jasnou představu o tom, jak by měl váš vnitřní krb či venkovní krb vypadat, nabídneme vám širokou škálu vzorů a propagačních materiálů k prostudování.

Pokud si stále nejste jisti, že váš výběr krbu bude pasovat do interiéru vašeho domova, domluvte si schůzku s bytovým architektem, který vám připraví grafické návrhy pro lepší rozhodování. 

Krby Turyna

Krby kamna Turyna: Svůj krb si můžete sami navrhnout, děláme „krby na míru“

Po poradě s námi si můžete navrhnout svůj budoucí krb. Pomůžeme vám vybrat nejvhodnější způsob vytápění krbem pro váš objekt. Na míru vám dle vašich představ navrhneme a uděláme vnitřní krby i zahradní krby. Naše krby vždy odpovídají požadavkům zákazníků. V regionu Praha a okolí patříme mezi specialisty na krby, kteří si váží svých zákazníků.

Mohlo by vás zajímat

Napsali o nás
Reference
Fotogalerie


 

Krby – nabídka (krby Praha - stavba krbů - krby Praha a celá ČR)

Rádi vám poradíme s výběrem konkrétního typu krbu. Nabízíme:
  • klasické i moderní vnitřní krby ("krby na míru" Praha a celá ČR)
  • rustikální krby ("krby na míru" Praha a celá ČR)
  • mramorové krby ("krby na míru" Praha a celá ČR)
  • zahradní krby ("krby na míru" Praha a celá ČR)

Máte zájem o "krby na míru" ? Kontaktujte nás! 

Stavíme a prodáváme krby a krbové vložky. Nabízíme krby a krbové vložky vysoké kvality. Pokud máte zájem o krby či krbové vložky, případně o podrobnější informace o prodávaných krbech, kontaktujte nás. Klademe důraz na individuální přístup k zákazníkům. Kontakty: tel.: +420 723 174 928, e-mail: info@krby-turyna.cz.