Spolupráce s architekty

Společnost Krby - Kamna Turyna nabízí komplexní služby ze světa krbů a kamen. Díky široké nabídce produktů, poctivé řemeslné práci a férovému přístupu za námi dnes stojí nemalá řádka klasických i prestižních realizací, které dělají svým majitelům radost v každém sychravém dni a vytváří tak ze čtyř stěn útulný domov. Jste-li architektem či projektantem a hledáte-li současně stabilního partnera pro vytápění krbem nebo kamny, dovolujeme si představit výhody spolupráce s námi.

Prodejna Krby - Kamna Turyna

Co vám můžeme nabídnout?

 1. Férové jednání
  Slib je pro nás stejně důležitý jako podpis na smlouvě a totéž vyžadujeme od našich partnerů. Díky tomu jsme schopni našim klientům poskytovat profesionální a důvěryhodné služby. Pokud se rozhodnete spolupracovat s Krby - Kamna Turyna, můžete se jednoduše spolehnout!
 2. Odbornost
  Základem naší práce je neustálé vzdělávání, což nám umožňuje navrhovat a realizovat i technicky náročné stavby. Jsme členy profesních organizací a pravidelně se účastníme školení pořádaných jak Cechem kamnářů, tak jednotlivými výrobci krbových vložek, kamen a dalších komponentů. To dokládají i certifikáty, které jsme získali. 
 3. Široký sortiment
  Jako jedni z mála v ČR zastupujeme více než 35 prestižních značek z celého světa a tak jsme schopni uspokojit i potřeby a přání těch nejnáročnějších zákazníků. Prohlédněte si značky v naší nabídce
 4. Jednu z největších prodejen
  Na naší prodejně ve středočeských Pečkách vystavujeme více než 100 modelů krbových vložek a kamen spolu s osmi funkčními topeništi, čímž se řadíme mezi největší v ČR. Máme tak společně možnost představit vašim klientům budoucí topeniště na živo a ti zároveň získávají možnost si vše osahat a vyzkoušet. 
 5. Důvěryhodné reference
  K našim zákazníkům patří chalupáři, mladé rodiny i fajnšmekři a celebrity. S ohledem na soukromí našich klientů prezentujeme pouze část našich referencí. Prohlédněte si je zde a nebudou-li stačit, kontaktuje nás a my se rádi pochlubíme s dalšími. 
 6. Poradenství a zdroje informací
  Řešíte problém a nevíte si rady? Obraťte se na nás! Naši specialisté vám s jeho vyřešením ochotně pomohou. Hledáte informace, technické listy, katalogy, inspiraci či jiné podklady pro váš projekt? Naše internetové stránky obsahují více než 400 stran informací, velké množství inspirativních fotografií a řadu materiálů ke stažení, které vám pomohou ve vaší práci. A pokud přeci jen nenajdete, co jste hledali, opět se stačí ozvat. 

 

Chcete více informací?

Jsme tu pro vás! Zašlete nám své otázky prostřednictvím kontaktního formuláře, emailové adresy info@krby-turyna.cz nebo zavolejte na telefonní číslo 723 174 928.  Kontakt

 

Zůstaňme ve spojení

Přihlašte se k odběru našeho speciálního newsletteru určeného pouze pro architekty a projektanty. Seznámíme vás s novinkami na trhu, včas získáte informace o změnách legislativy nebo vám poskytneme inspiraci v podobě kvalitních fotografií a dalších materiálů. Zároveň se nemusíte obávat spamu a balastu. Naším cílem je poskytovat kvalitní informace a nikoli vám zahltit schránku. Odběr newsletteru můžete navíc zrušit kdykoli a jediným kliknutím.