Třístranný plynový krb

Bellfires Room Divider Large 3

Naší další referencí, kterou bychom vám rádi představili, je tento plynový krb s třístranným prosklením. Jeho srdce tvoří plynová krbová vložka Room Divider Large 3 od nizozemské značky Bellfires, která je v naší branži synonymem kvality a spolehlivosti a to již od roku 1928. Krb jako takový nabízí překrásné hoření, u kterého téměř nikdo nepozná, že v krbu nehoří dřevo, nýbrž plyn. Tomu napomáhají také věrně zpracovaná keramická polena. 

V případě plynových krbů je na prvním místě bezpečnost. S ohledem na to je vzduch pro spalování odebírán z exteriéru a provoz krbu je tak nezávislý na vnitřním prostředí. Nemůže se tak v žádném případě stát, že by zplodiny vnikly do obytného prostoru. Výhodou tohoto řešení je i čistota provozu, při kterém nedochází k víření a přepalování prachu, což ocení nejen alergici a lidé s dýchacími obtížemi, ale zkrátka všichni, co mají doma rádi pořádek. 

Přáním našich klientů bylo navrhnout a postavit krb, který bude působit lehce a vzdušně, ale zároveň zastane funkci dominanty interiéru. Za tímto účelem jsme zvolili nejen vložku Bellfires Room Divider Large 3, ale také kamenný obklad ve světlých tónech. Jestli se nám zadání podařilo splnit můžete sami posoudit na následujících fotografiích.