Prodejna old


Rádi bychom vás pozvali do naší otevřené prodejny, kde si můžete prohlédnout nejširší sortiment ve středních Čechách. Máme zde vystaveno více než 100 vzorků kamen, krbů, vložek a krbového příslušenství. V případě zájmu o vyzkoušení vám rádi na ukázku zatopíme v jednom ze sedmi vystavených funkčních vzorků. Pokud budete potřebovat poradit, neváhejte se zeptat – rady při koupi Vám poskytne náš ochotný a vstřícný personál.

Prodejna

Kanadská kamna

V naší prodejně naleznete kanadská kamna od ověřených dodavatelů. Nabízíme kanadská kamna značek Pacific Energy, Regency, Hamptom a True North. Pro kanadská kamna zajišťujeme prodej, dopravu a montáž včetně veškerého příslušenství.

Krbové vložky

Prodáváme krbové vložky mnoha typů a značek. Nabízíme krbové vložky teplovodni, teplovzdušné a akumulační. Krbové vložky dodáváme od následujících výrobců: Fokus, Stuv, Bodart & Gonay, Kobok, Dovre, Steko, BeF, Seguin, Spartherm, Jotul, Totem, Chazelles a Schmid a Olsberg.

Kamna

Pro kamna zajišťujeme veškerý servis – prodej, dopravu i montáž včetně veškerého příslušenství. Nabízíme kamna těchto značek: Stuv, Thorma, Aduro, Jotul, Seguin, Dovre, Chesney's, Beskydy, Karpaty a Želetavská kamna.

Mohlo by vás zajímat

Adresa prodejny
Jak probíhá stavba krbu

 

Krbové příslušenství

V naší prodejně naleznete veškeré krbové příslušenství. Prodáváme veškeré krbové příslušenství, mezi něž patří nářadí, podpalovače, vzduchotechniku, ventilátory, kouřovody, komíny, koše na dřevo či čističe krbových skel. Z široké palety produktů z oblasti „krbové příslušenství“ můžeme dále jmenovat i veškerý materiál na stavbu krbů a kamen, izolační a akumulační desky, šamot, lepidla a omítky.

Otevírací doba

Pondělí - pátek 9 - 17 hod.
Sobota 9 - 12 hod.

Po telefonické domluvě je možné se dohodnou na návštěvu mimo uvedenou pracovní dobu.

Zajistíme dopravu a montáž pro města Kolín, Čáslav, Nymburk, Poděbrady, Městec Králové, Pečky, Český Brod, Kutná Hora, Týnec nad Labem i spoustu dalších měst v lokalitě střední Čechy. Pokud nespadáte do těchto lokalit, neváhejte nás kontakrovat. Vzdálenost pro nás není překážkou.

Fotogalerie