Krby a krbová kamna Stûv OLD

V našem sortimentu naleznete i krby a krbová kamna Stûv, která vynikají svou výjimečnou kvalitou. Pro krbová kamna Stûv dodáváme i příslušenství (např. prostředky pro čištění skla, těsnění či podpalovače).

Kamna Stûv jsou výjimečná nejen svým estetickým, ale též technologickým zpracováním.

Díky bohatým zkušenostem a moderním technologiím firmy Stûv se její krbová kamna těší velké oblibě mezi řadou spokojených zákazníků – přidáte se k nim i vy?

Krby Stûv

V našem obsáhlém sortimentu naleznete nejen krbová kamna, ale též krby na dřevo od belgické firmy Stûv. Tyto krby navodí příjemnou pohodu při trávení společných chvil s vašimi blízkými. Navíc vám krby Stûv díky systému spalování přinesou výraznou úsporu nákladů na vytápění. Pokud byste se s krby Stûv chtěli seznámit blíže, navštivte naši prodejnu (mapku najdete zde).

Krbové vložky Stûv Micro Mega

Krbové vložky MicroMega jsou zajímavou novinkou renomované společnosti Stûv specializované na vysoce kvalitní krby a krbová kamna. Velkou výhodou, kterou krbové vložky MicroMega přináší, je zejména univerzálnost – hodí se jak do tradičních, tak do nízkoenergetických staveb. Pokud se chcete dozvědět více, klikněte na ikonku níže.

Krbové vložky Stûv

Krbové vložky Stûv jsou vyrobené za pomoci moderních technologií, díky nimž jsou krbové vložky Stûv spolehlivé a maximálně funkční. Krbové vložky nabízíme v široké škále rozměrů a množství pohledových variant, které vám umožnují nalézt nejvhodnější volbu krbové vložky pro vaši domácnost.

Mohlo by vás zajímat

Oficiální stránky výrobce
Rotační systém u kamen Stûv - video
Videogalerie Stûv
Belgická kvalita Stûv - článek

Fotogalerie 1