Romotop HEAT C 2g L 87.51.42.21

třístranná krbová vložka s výsuvnými dvířky

 

Krbová vložka Romotop HEAT

Krbovou vložku s označením HEAT C 2g L 87.51.42.21 představil největší tuzemský výrobce krbových vložek a kamen, společnost Romotop, jako jednu z novinek pro topnou sezónu 2016. Svým budoucím majitelům nabídne fantastický pohled do plamenů díky třístrannému velkoformátovému prosklení, které navíc zůstane křišťálově čisté i v průběhu topení. 

O navození příjemné atmosféry se stará inovativní systém vedení spalin s názvem Double spin, který zjednodušeně vyjádřeno zajišťuje rovnoměrné rozložení plamenů napříč spalovací komorou. Regulovatelný výkon v rozsahu 4,5 - 12 kW předurčuje tuto vložku pro použití ve většině standardně budovaných domů.  

Hlavní výhody

Krom již zmíněného velkoformátového prosklení má krbová vložka Romotop HEAT C 2g L 87.51.42.21 i řadu dalších výhod. Velmi dobrý dojem na nás zanechal zcela nový systém pojezdu dvířek, který je na jedné straně tichý a na straně druhé poskytuje snadný chod, což ocení především ženy. Topeniště této krbové vložky je primárně konstruované jako bezroštové, nicméně na přání je možné dovybavit jej také roštem. O perfektní průběh hoření, jeho vysokou účinnost a současně nízkou spotřebu paliva se stará obklad spalovací komory z pravého šamotu doplněný o propracovaný systém sekundárního spalování. Hmotnost 210 kg názorně demonstruje, že na této krbové vložce není nic ošizené a v kombinaci s řemeslnou zručností našich krbařů tak můžete za rozumnou cenu získat velmi kvalitní krb, který vám bude dlouhou dobu sloužit a u kterého se bude ráda scházet celá vaše rodina. Zaujala vás tato krbová vložka? Cenovou nabídku včetně 3D vizualizace si můžete vyžádadat zdarma.

Technické parametry

Výška 1337 mm
Šířka 731 mm
Hloubka 559 mm
Hmotnost 210 kg
Regulovatelný výkon 4,5 - 12 kW
Průměr kouřovodu 200 mm
Průměr externího přívodu vzduchu 150 mm
Tah 12 Pa
Účinnost 83 %
Průměrná spotřeba dřeva 2,2 kg / h