Romotop HEAT 2g L 66.50.01

krbová vložka s výsuvnými dvířky

 

Krbová vložka Romotop HEAT

Krbovou vložku s označením HEAT 2g L 66.50.01 představil největší tuzemský výrobce krbových vložek a kamen, společnost Romotop, jako jednu z novinek pro topnou sezónu 2016. Svým budoucím majitelům nabídne fantastický pohled do plamenů skrz velkoformátové sklo o rozměrech 66 x 50 cm.

O navození příjemné atmosféry se stará inovativní systém vedení spalin s názvem Double spin, který zjednodušeně vyjádřeno zajišťuje rovnoměrné rozložení plamenů napříč spalovací komorou. Regulovatelný výkon v rozsahu 4,5 - 12 kW předurčuje tuto vložku pro použití ve většině standardně budovaných domů.  

Hlavní výhody

Krom již zmíněného velkoformátového prosklení má krbová vložka Romotop HEAT 2g L 66.50.01 i řadu dalších výhod. Velmi dobrý dojem na nás zanechal zcela nový systém pojezdu dvířek, který je na jedné straně tichý a na straně druhé poskytuje snadný chod dvířek, což ocení především ženy. Topeniště této krbové vložky je primárně konstruované jako bezroštové, nicméně na přání je možné dovybavit jej také roštem. O perfektní průběh hoření, jeho vysokou účinnost a současně nízkou spotřebu paliva se stará obklad spalovací komory z pravého šamotu doplněný o propracovaný systém sekundárního spalování. Hmotnost 230 kg názorně demonstruje, že na této krbové vložce není nic ošizené a v kombinaci s řemeslnou zručností našich krbařů tak můžete za rozumnou cenu získat velmi kvalitní krb, který vám bude dlouhou dobu sloužit a u kterého se bude ráda scházet celá vaše rodina. Zaujala vás tato krbová vložka? Cenovou nabídku včetně 3D vizualizace si můžete vyžádadat zdarma.

Technické parametry

Výška 1327 mm
Šířka 964 mm
Hloubka 508 mm
Hmotnost 230 kg
Regulovatelný výkon 4,5 - 12 kW
Průměr kouřovodu 200 mm
Průměr externího přívodu vzduchu 150 mm
Tah 12 Pa
Účinnost 85 %
Průměrná spotřeba dřeva 2,23 kg / h