Brunner OLD

Bavorský Brunner, podobně jako další výrobci, vsadil na litinu jako na základní materiál pro své výrobky. Litina je stabilní k rozdílným teplotám a roztahuje se méně než ocelový plech. Dále má nižší pnutí a přesnější spoje, které jsou šroubované (na rozdíl od některých výrobců, kteří je mají svařované).

Kombinací těchto vlastností vznikla velice odolná kamna s výbornými tepelnými vlastnostmi.

 Fotografie Brunner

Krby a kamna Brunner, to jsou čisté linie

Krby a kamna Brunner jsou rozpoznatelná na první pohled. Brunner si pohrává s geometrií, design je čistý, pravoúhlý v podobě čtverců a obdélníků.

V tomto duchu vyrábí kachlová kamna, krbové vložky i litinová kamna. V sortimentu může zákazník vybírat s variantou výměníku či možností akumulace.

Brunner - Elektronická regulace spalování

Elektronická regulace spalování (EOR) sama řídí topný cyklus. Automaticky reguluje přívod vzduchu, čímž řídí optimální spalování, které má pak vyšší účinnost. Tento systém uspoří majiteli nemalé finance.

Kvalita Brunner ověřena

Kvalitu Brunner si můžete prohlédnout a vyzkoušet v naší prodejně, kde můžete porovnat známou německou preciznost s jinými výrobci. Rádi vám předvedeme, proč je značka Brunner tak ceněná a jejich design tak oblíbený.

 

Přístup Brunner – my vám rozumíme!

Výrobce Brunner si zakládá na přístupu, že svými výrobky jde vstříc všem. Jedná se jak o ženy, kdy se zaměřili na snadné otevírání a čištění dvířek, tak o muže, protože mechanika kamen musí být dokonalým strojařským výrobkem, který v případě potřeby musí být snadno opravitelný a šetrný v provozu.

A ani architekty nenechali stranou, proto vypustili z designu všechny rušivé a přebytečné prvky, dodali jasné hrany a sklo orámovali jednoduchým zakončením.

A abychom neopomněli cenu – Brunner si pevně stojí za svojí filosofií, že vyrábí poctivé německé výrobky skvělé kvality, a proto je cena vyšší než u konkurence.

Mohlo by vás zajímat

Oficiální stránky výrobce
Videoprezentace Brunner
Reference
Modely krbových vložek v našem e-shopu
Certifikáty

Fotogalerie