Retro krbová kamna Dovre Vintage 35 bílý smalt

výkon 7 kW
výměník ne
účinnost 83 %
průměr kouřovodu 150
86 044 Kč uvedená cena je s 15% DPH
74 821 Kč uvedená cena je bez DPH
90 533 Kč uvedená cena je s 21% DPH

Tato litinová krbová kamna Dovre mají svůj původ v Belgii. Mezi jejich hlavní výhody patří vysoká kvalita použitých materiálů stejně jako řemeslná zručnost samotných konstruktéru. Nákupem kamen Dovre získáte pro váš domov nejen stylový doplněk, ale především efektivní a ekonomicky výhodný zdroj vytápění. Přečtěte si v našem článku více informací o značce Dovre.  

Model Vintage 35 si získal velkou oblibu díky designu ve stylu retro a je ideální do podobně zařízených interirérů. Neopomenutelnou výhodou kamen je sofistikovaný systém spalování, vysoká účinnost a díky možnosti připojení externího přívodu vzduchu jsou tato kamna vhodná do nízkoenergetických domů.

Příplatková rozšíření

V základní variantě jsou kamna vybavena čtyřmi nožičkami zajišťujícími bezproblémovou stabilitu. Z příplatkového příslušenství je pak možno doobjednat 2 druhy podstavců, které ještě více umocní retro vzhled těchto krbových kamen. V případě vašeho zájmu o příplatkové rozšíření nás prosím kontaktujte buď telefonicky, nebo prostřednictvím formuláře v záložce "Potřebuji radu". 

Technické parametry

Nominální výkon 7 kW
Regulovatelný výkon 2,3 - 9 kW
Výhřevnost až 180 m³
Váha 125 kg
Rozměry (Š x V x H) 685 x 505 x 445 mm
Průměr kouřovodu 150 mm
Maximální délka polen 35 cm

Co pro vás můžeme udělat?

Vyplňte, prosím, formulář umístěný níže a prozraďte nám, s čím vám můžeme pomoci.