Pacific Energy Vista Classic LE - kanadská kamna

výkon 11 kW
výměník ne
účinnost 81%
průměr kouřovodu 150
74 032 Kč uvedená cena je s 12% DPH
66 100 Kč uvedená cena je bez DPH
79 980 Kč uvedená cena je s 21% DPH

Kamna Vista Classic se sekundárním spalováním a povrchovou úpravou z kvalitního porcelánového smaltu patří do rodiny modelů kanadského výrobce Pacific Energy. Vzhledem k nominálnímu výkonu 11 kW jsou vhodná pro vytápění menších prostor o rozloze 60 - 100 m² při výšce stropů 2,4m. Povrchový smalt propůjčuje kamnům odolnost vůči poškrábání podobnou například sklu a je prakticky nezničitelný při každodenním používáním, což zároveň zajišťuje stálost ocelového pláště kamen o tloušťce 9 milimetrů. Všechny barvy mají navíc doživotní záruku proti vyblednutí vlivem intenzivního žáru a k údržbě povrchu vám postačí vlhký hadřík. 

Výhody kanadských kamen

Mezi hlavní výhody kanadských kamen patří velmi sofistikovaný a propracovaný systém sekundárního (dvojího) spalování, pří kterém hoří v topeništi nejen dřevo, ale také uvolněné plyny a zplodiny. Výsledkem je velmi dlouhá doba hoření, velmi nízké emise a téměř dokonalé shoření paliva. V praxi se popel z kanadských kamen vybírá řádově 2x měsíčně při non-stop topení a zmíněný popel má konzistenci připomínající například mouku. K dalším kladům patří systém oplachu skla předehřátým vzduchem, který zabraňuje jeho špinění - tzv. dehtování. 

Technické parametry

Připojení kouřovodu horní
Přívod externího vzduchu ano
Šířka 620 mm
Výška 715 mm
Hloubka 550 mm
Hmotnost 140 kg
Výkon 11 kW
Maximální velikost polena 45 cm
Výhřevnost 100 m²
Průměr kouřovodu 150 mm
Doba přikládání 6 hodin
Emise 2,9 g / h
Účinnost 81%

 

Příplatkové rozšíření

V základní ceně je tělo krbových kamen ve smaltu (černém, bílém, červeném, modern desert - cihlovém), černé dveře, černá mřížka, černé nožičky, popelníkový systém.

  • Dveře v provedení nikl - 7.980,- Kč
  • Litinové nožičky v provedení nikl - 7.800,- Kč
  • Vrchní mřížka v provedení nikl - 2.100,- Kč
  • Automatický dvourychlostní ventilátor - 11.480,- Kč 

Co pro vás můžeme udělat?

Vyplňte, prosím, formulář umístěný níže a prozraďte nám, s čím vám můžeme pomoci.