Krbová kamna Jotul F483

výkon 6 kW
výměník ne
účinnost 75 %
průměr kouřovodu 150
83 297 Kč uvedená cena je s 12% DPH
74 372 Kč uvedená cena je bez DPH
89 991 Kč uvedená cena je s 21% DPH

Řada litinových konvekčních kamen Jøtul F 480 vyniká vysokým topeništěm s panoramatickým sklem, které umožňuje dokonalý výhled na roztančené plameny zepředu i ze stran. Kamna lze umístit velmi blízko k hořlavým materiálům.

Model Jøtul F 483 jsou oválná litinová kamna s konvekcí. Díky tomu je lze umístit blízko stěn z hořlavých materiálů i bez použití protipožární příčky. Jøtul F 483 se pyšní charakteristickým designem se štíhlou nohou, kterou lze instalovat s otočným mechanismem a vychutnávat si pohled na oheň z kteréhokoli koutu místnosti. Kamna jsou vybavená integrovaným popelníkem a patří k nejekologičtějším výrobkům na světě.

Dvoustupňové (sekundární) spalování CB

Tento model je vybaven technologií dvoustupňového spalování, díky kterému je nejen přívětivý k životnímu prostředí, ale zároveň také velmi úsporný a účinný. CB - systém od Jøtulu pracuje na principu zplynování emisí, těkavých plynů a pevných nečistot, což s sebou přináší delší dobu hoření na jedno přiložení a také výrazně nižší produkci popela. Podtrženo a sečteno - nákup tohoto modelu vám přinese výrazně více komfortu oproti kamnům s jednostupňovým spalováním.

Jsme autorizovanými prodejci a montážními techniky značky Jøtul a proto máte nákupem u nás jistotu profesionální péče i montáže.

Hlavní výhody

  • Topeniště s moderním designem
  • Možnost umístění blízko hořlavých materiálů
  • Minimální emise
  • Nádherný výhled na plameny

Technické parametry

Nominální výkon 6 kW
Regulovatelný výkon 3,5 - 10 kW
Vytápěná plocha 143 m2
Rozměry (V x Š x H) 1189 x 466 x 460 mm
Hmotnost 186 kg
Maximální délka polen 30 cm
Průměr kouřovodu 150 mm
Účinnost 75 %
Popelník ano
Rošt ano

Co pro vás můžeme udělat?

Vyplňte, prosím, formulář umístěný níže a prozraďte nám, s čím vám můžeme pomoci.