Krbová kamna Jotul F 602 ECO BP černý lak

výkon 5,5 kW
výměník ne
účinnost 71 %
průměr kouřovodu 125
27 760 Kč uvedená cena je s 12% DPH
24 786 Kč uvedená cena je bez DPH
29 990 Kč uvedená cena je s 21% DPH

Jøtul F 602 patří k nesmrtelným klasikům Jøtulu a už dlouho se drží na absolutní špičce prodeje. Design těchto kamen byl vytvořen koncem 30. let 20. století v architektonickém studiu Blakstad og Munthe-Kaas a vyzdoben sochařem Ørnulfem Bastem. Od té doby model prošel řadou technologických úprav a vylepšení až do dnešní podoby s moderním čistým spalováním.

Jøtul F 602 jsou praktická kamna na dřevo s výraznou osobností a charakterem. Snadno se instalují, jsou vysoce účinná, a navíc obsahují praktickou plotýnku na vaření. Na svých malých nožkách stojí po mnoho generací v domech a bytech po celém světě a jsou projektována tak, aby dobře sloužila ještě mnoha dalším generacím. 

Dvoustupňové spalování CB

Tento model je vybaven technologií dvoustupňového spalování, díky kterému je nejen přívětivý k životnímu prostředí, ale zároveň také velmi úsporný a účinný. CB - systém od Jøtulu pracuje na principu zplynování emisí, těkavých plynů a pevných nečistot, což s sebou přináší delší dobu hoření na jedno přiložení a také výrazně nižší produkci popela. Podtrženo a sečteno - nákup tohoto modelu vám přinese výrazně více komfortu oproti kamnům s jednostupňovým spalováním.

Získejte více informací o značce Jøtul v našem článku. Jsme autorizovanými prodejci a montážními techniky značky Jøtul a proto máte nákupem u nás jistotu profesionální péče i montáže.

Hlavní výhody

  • Dvoustupňové spalování
  • Možnost vaření a ohřívání na plotýnce
  • Na trhu již téměř 100 let
  • Malé rozměry
  • Vysoce kvalitní norská litina

Technické parametry

Nominální výkon 5,5 kW
Regulovatelný výkon 2,3 - 8,5 kW
Vytápěná plocha 80 m2
Rozměry (V x Š x H) 640 x 320 x 540 mm
Hmotnost 78 kg
Maximální délka polen 40 cm
Průměr kouřovodu 125 mm
Účinnost 71 %
Popelník ano
Rošt ano

Co pro vás můžeme udělat?

Vyplňte, prosím, formulář umístěný níže a prozraďte nám, s čím vám můžeme pomoci.