Krbová kamna Jotul F 305 R B

výkon 7 kW
výměník ne
účinnost 79 %
průměr kouřovodu 150
58 917 Kč uvedená cena je s 15% DPH
51 232 Kč uvedená cena je bez DPH
61 990 Kč uvedená cena je s 21% DPH

Nadčasový design řady Jøtul F 305 vytvořilo norské designérské studio Anderssen & Voll. Kamna s dokonale čistými liniemi a zdůrazněnými funkčními prvky lákají úžasným výhledem na oheň. Zatápění v kamnech a obsluha už nemůže být jednodušší. V prostorném horizontálním topeništi lze topit dlouhými poleny a oheň si můžete vychutnat v plné kráse díky velkým proskleným dvířkům. Ovládání přívodu vzduchu je snadné a intuitivní. Kamna jsou vybavena ergonomickým, snadno přístupným popelníkem.

Model Jøtul F 305 B stojí na praktickém podstavci, který lze používat pro ukládání dřeva. Za velkými prosklenými dvířky je ukrytý praktický popelník.

Dvoustupňové (sekundární) spalování CB

Tento model je vybaven technologií dvoustupňového spalování, díky kterému je nejen přívětivý k životnímu prostředí, ale zároveň také velmi úsporný a účinný. CB - systém od Jøtulu pracuje na principu zplynování emisí, těkavých plynů a pevných nečistot, což s sebou přináší delší dobu hoření na jedno přiložení a také výrazně nižší produkci popela. Podtrženo a sečteno - nákup tohoto modelu vám přinese výrazně více komfortu oproti kamnům s jednostupňovým spalováním.

Jsme autorizovanými prodejci a montážními techniky značky Jøtul a proto máte nákupem u nás jistotu profesionální péče i montáže.

Hlavní výhody

  • Velké topeniště s moderním designem
  • Možnost umístění blízko hořlavých materiálů
  • Nádherný výhled na plameny

Technické parametry

Nominální výkon 7 kW
Regulovatelný výkon 3,5 - 10 kW
Rozměry (V x Š x H) 850 x 560 x 420 mm
Hmotnost 169 kg
Maximální délka polen 41 cm
Průměr kouřovodu 150 mm
Účinnost 79 %
Popelník ano

Co pro vás můžeme udělat?

Vyplňte, prosím, formulář umístěný níže a prozraďte nám, s čím vám můžeme pomoci.