Krbová kamna Jotul F 105 R B černý lak

výkon 4,5 kW
výměník ne
účinnost 83 %
spotřeba paliva 0,8 kg / h
průměr kouřovodu 125
49 975 Kč uvedená cena je s 12% DPH
44 620 Kč uvedená cena je bez DPH
53 990 Kč uvedená cena je s 21% DPH

Krbová kamna severské značky Jøtul se vyznačují nejen moderním vzhledem, ale také vysokou kvalitou a dlouholetou životností. Model F 105 R B bez problémů snese označení "malý silák". Navzdory malým rozměrům jsou totiž tato kamna obdařena velkým charakterem, velkým prosklením a také velmi vysokou účinností spalování, díky čemuž do nich nebudete muset často přikládat a s vynášením popela to bude obdobné. Kamna jsou vybavena páčkou pro jednoduchou regulaci přívodu vzduchu, která ve spojení s přiloženým množstvím paliva bude snadno regulovat hoření a tím pádem i teplotu ve vašem domově. 

Kamna jsou konstruována tak, aby dosáhla efektivního spalování i při nízkém energetickém výkonu. Díky tomu jsou tato kamna vhodná též do nízkoenergetických domů. Zajímavou devizou je pak také spotřeba dřeva, která dosahuje průměrně 0,8 kg za hodinu a také emisní limity jsou velmi nízké a splňují nejpřísnější evropské normy.

Dvoustupňové (sekundární) spalování CB

Tento model je vybaven technologií dvoustupňového spalování, díky kterému je nejen přívětivý k životnímu prostředí, ale zároveň také velmi úsporný a účinný. CB - systém od Jøtulu pracuje na principu zplynování emisí, těkavých plynů a pevných nečistot, což s sebou přináší delší dobu hoření na jedno přiložení a také výrazně nižší produkci popela. Podtrženo a sečteno - nákup tohoto modelu vám přinese výrazně více komfortu oproti kamnům s jednostupňovým spalováním.

 

Technické parametry

Nominální výkon 4,5 kW
Regulovatelný výkon 2,4 - 6 kW
Hmotnost 107 kg
Maximální délka polen 33 cm
Průměr kouřovodu 125 mm
Vývod kouřovodu horní i zadní
Popelník ano
Rošt ne
Rozměry (V x Š x H) 690 x 410 x 350 mm
Účinnost 83 %

 

Příplatkové vybavení

Ke kamnům je možno doobjednat příslušenství jako mastková horní deska, set pro připojení externího vzduchu nebo konvekční štít. Pro kompletní ceník nás prosím kontaktujte. 

Co pro vás můžeme udělat?

Vyplňte, prosím, formulář umístěný níže a prozraďte nám, s čím vám můžeme pomoci.