Kazetová krbová vložka Jotul C 24 + rámek 20 mm

výkon 7 kW
výměník ne
účinnost 78 %
průměr kouřovodu 150
64 515 Kč uvedená cena je s 15% DPH
56 100 Kč uvedená cena je bez DPH
67 880 Kč uvedená cena je s 21% DPH

Kazetová krbová vložka Jøtul C 24 CB je velice kompaktní. V porovnání se svou velikostí má rozměrné prosklení dvířek, které umožňuje nádherný výhled na hořící oheň. Díky čistému designu se hodí do každého interiéru. Topeniště je zapuštěné v konvekčním boxu, který z něj dělá ideální výrobek pro přeměnu starých otevřených krbů v moderní a efektivní topidlo s uzavřeným spalováním. Velké sklo dvířek zároveň zachovává maximální požitek z pohledu na hřejivé plameny.

Dvoustupňové (sekundární) spalování CB

Tento model je vybaven technologií dvoustupňového spalování, díky kterému je nejen přívětivý k životnímu prostředí, ale zároveň také velmi úsporný a účinný. CB - systém od Jøtulu pracuje na principu zplynování emisí, těkavých plynů a pevných nečistot, což s sebou přináší delší dobu hoření na jedno přiložení a také výrazně nižší produkci popela. Podtrženo a sečteno - nákup tohoto modelu vám přinese výrazně více komfortu oproti vložkám s jednostupňovým spalováním.

Získejte více informací o značce Jøtul v našem článku. Nevyhovuje vám z nějakého důvodu tento model nebo máte specifická přání? Využijte naší nabídku výroby zásuvné krbové vložky na míru vašim potřebám.

Proč koupit krbovou vložku u nás?

Hlavní výhody krbové vložky

  • Vysoce kvalitní norská litina
  • Dvoustupňové spalování
  • Délka polen až 50 cm
  • Velké prosklení
  • Externí přívod vzduchu

Technické parametry

Nominální výkon 7 kW
Maximální výkon 10 kW
Vytápěná plocha až 250 m2
Rozměry (V x Š x H) 510 x 705 x 441 mm
Hmotnost 136 kg
Maximální délka polen 50 cm

Co pro vás můžeme udělat?

Vyplňte, prosím, formulář umístěný níže a prozraďte nám, s čím vám můžeme pomoci.