Hein Este 4H - Kachlová krbová kamna

Keramika na obrázku je v odstínu glazury 51502 Holubí šeď.

výkon 6 kW
výměník ne
účinnost 80 %
průměr kouřovodu 150
66 434 Kč uvedená cena je s 15% DPH
57 769 Kč uvedená cena je bez DPH
69 900 Kč uvedená cena je s 21% DPH

Este 4H jsou kachlová krbová kamna v jejichž společnosti si budete rádi užívat dlouhé zimní večery. Velké prosklení spolu s aktivním oplachem skla přináší majitelům těchto kamen dechberoucí pohled do plápolajících plamenů. Vzhledem k vysoké hmotnosti a kachlovému obkladu mají kamna částečnou akumulační schopnost, díky které vás budou hřát ještě několik hodin poté, co uvnitř dohořelo poslední polínko. Po vyhasnutí topeniště kamna produkují sálavé teplo, které skrze vlnění nahřívá předměty a živé bytosti a nikoli vzduch, jako je tomu v případě konvekčního tepla. Sálavé teplo je pro lidské tělo velmi příjemné, nepřepaluje vzduch, nevíří prach a tak budou tato kamna milovat nejen lidé s dýchacími obtížemi. Dámy pak potěší fakt, že vybírat mohou ze 129. odstínů glazur keramiky, což zajistí, že kamna do vašeho interiéru dokonale zapadnou. 

Výrobcem kamen je ryze česká společnost Hein z Tošovic, jejíž závod byl založen 21. června 1991 a která je zároveň výrobcem vysoce kvalitních kachlů. Společnost je členem Cechu kamnářů České republiky a výhradním výrobcem keramiky pro krbová kamna Romotop.

Technické parametry

jmenovitý výkon 6 kW
regulovatelný výkon 4-11 kW
výška 1636 mm
šířka 728 mm
hloubka 505 mm
průměr kouřové roury 150 mm
výška osy zadního odvodu spalin 977 / 1248 mm
hmotnost 310 kg
účinnost spalování 80 %

 

Odstíny glazur keramiky          

Po kliknutí na miniaturu se zobrazí plná velikost, název a kód glazury. Zvolenou variantu vepište prosím do poznámky v objednávce.

Co pro vás můžeme udělat?

Vyplňte, prosím, formulář umístěný níže a prozraďte nám, s čím vám můžeme pomoci.