Hein Baracca OU TV - Kachlová krbová kamna s výměníkem

výkon 15 kW
výměník ano
účinnost 82 %
průměr kouřovodu 180
76 442 Kč uvedená cena je s 15% DPH
66 472 Kč uvedená cena je bez DPH
80 430 Kč uvedená cena je s 21% DPH

Kachlová krbová kamna Baracca OU TV s teplovodním výměníkem potěší každého, kdo chce klasický vzhled v kombinaci s vytápěním celého domu. Velké prosklení spolu s aktivním oplachem skla přináší majitelům těchto kamen dechberoucí pohled do plápolajících plamenů. Vzhledem k vysoké hmotnosti a kachlovému obkladu mají kamna částečnou akumulační schopnost, díky které vás budou hřát ještě několik hodin poté, co uvnitř dohořelo poslední polínko. Krbová kamna s teplovodním výměníkem navíc dokáží příjemně vyhřát celý dům prostřednictvím topné soustavy a radiátorů. Dámy pak potěší fakt, že vybírat mohou ze 129. odstínů glazur keramiky, což zajistí, že kamna do vašeho interiéru dokonale zapadnou.

V případě zájmu vám naši technici kamna přivezou, zkompletují a zprovozní. V objednávce stačí zaškrtnout "montáž", následně se s vámi spojíme a domluvíme veškeré náležitosti. 

Výrobcem kamen je ryze česká společnost Hein z Tošovic, jejíž závod byl založen 21. června 1991 a která je zároveň výrobcem vysoce kvalitních kachlů. Společnost je členem Cechu kamnářů České republiky a výhradním výrobcem keramiky pro krbová kamna Romotop.

Technické parametry

jmenovitý výkon 15 kW
regulovatelný výkon 4 - 18 kW
jmenovitý výkon s TV 9,2 kW
výška 1556 mm
šířka 962 mm
hloubka 628 mm
průměr kouřové roury 180 mm
výška osy zadního odvodu spalin 1382 mm
hmotnost 430 kg
účinnost spalování 82 %

 

Odstíny glazur keramiky

Po kliknutí na miniaturu se zobrazí plná velikost, název a kód glazury. Zvolenou variantu vepište prosím do poznámky v objednávce.

Co pro vás můžeme udělat?

Vyplňte, prosím, formulář umístěný níže a prozraďte nám, s čím vám můžeme pomoci.