Grily Napoleon OLD

V našem širokém sortimentu naleznete také nabídku profesionálních grilů značky Napoleon. Napoleon je rodinnou kanadskou firmou, která již více než 30 let dodává profesionální grily.

Značka je synonymem pro kvalitu, neotřelý design, špičkové dílenské zpracování a grily Napoleon dnes využívá tisíce lidí po celém světě.

Nechte se hýčkat luxusem a dopřejte si špičkovou kvalitu se jménem Napoleon!

Gril Napoleon

Zahradní grily - volně stojící

Potřebujete gril do své cateringové firmy a nebo rádi pořádáte barbecue pro vaše přátele? Pak je pro vás volně stojící gril Napoleon tou správnou volbou. Díky vysoce kvalitnímu zpracování zaručí kanadské grily Napoleon dlouhou životnost. Užitný a přitom neotřelý design s sebou přináší jednoduchou údržbu a pokrmy připravené na těchto grilech budou vždy vynikající.

Vestavěné a plynové grily

Vestavěné a plynové grily Napoleon jsou ideální do gastronomických provozů, ale zapadnou i do letních zahradních kuchyní u rodinných domů a vil. Grily jsou navrženy tak, aby uspokojili i ty nejnáročnější uživatele. Povrch z ušlechtilých materiálů s sebou přináší snadou údržbu, čištění a při jejich výrobě klade rodinná firma Napoleon důraz na kvalitu, což jejich grily řadí mezi absolutní špičku na trhu.

 Fotogalerie