Romotop Haro - krbová kamna

Původní cena: 20.900,- Kč vč. DPH

 

výkon 7 kW
výměník ne
účinnost 82%
spotřeba paliva 2,6 kg / h
průměr kouřovodu 150
18 866 Kč uvedená cena je s 15% DPH
16 405 Kč uvedená cena je bez DPH
19 850 Kč uvedená cena je s 21% DPH

Romotop Haro jsou stylová krbová kamna, která se skvěle hodí do tradičně zařízených interiérů a domácností. Lehce rustikální nádech jim dodávají nejen litinová dvířka, ale také decentní keramický obklad, který můžete vybírat z celkem třiceti nejrůznějších odstínů. Šikovná je také polička nad spalovací komorou, kde můžete například udržovat teplý svůj šálek čaje či kávy a pod vyvýšeným topeništěm naleznete prostor pro uskladnění menšího množství dřeva nebo dřevěných briket.

Výkon kamen Romotop Haro lze regulovat v rozmezí 4 - 10 kW, což je optimální pro drtivou většinu standardních českých stavení. Pokud tápete v tom, jaký výkon by byl optimální právě pro váš dům, neváhejte se zeptat například prostřednictvím formuláře umístěného v záložce "Potřebuji radu", kterou naleznete o kousek výše. 

Romotop Haro a spalování

Účinnost spalování je dalším velmi důležitým údajem, kterému byste při výběru kamen měli věnovat pozornost. Čím vyšší je účinnost spalování, tím delší budou intervaly mezi přikládáním paliva a vybíráním popela, což má zásadní vliv na komfort používání. S účinností spalování je neodmyslitelně spojené také množství emisí, které kamna vypouští do ovzduší. Kamna Romotop Haro disponují účinností na úrovni 82 % a probíhá u nich tzv. sekundární spalování, při kterém hoří nejen samotné palivo v podobě dřeva nebo dřevěných briket, ale také značná část plynů a pevných nečistot, které se během hoření uvolňují. 

Kvalita kamen Romotop Haro

Společnost Romotop je největším českým výrobcem krbových kamen a krbových vložek a zároveň patří také k největším hráčům na evropském trhu. Zásluhu na tom má právě kvalita všech jejich výrobků v kombinaci s vysokou úrovní řemeslného zpracování a technologie výroby obecně. Zmíněnou kvalitu kamen Romotop Haro dokládá také jejich hmotnost 120 kg, což dává tušit, že na nich nebylo nikde ušetřeno. Hmotnost kamen obecně patří k základním indíciím, podle kterých je i laik schopen rozeznat kvalitu kamen. Kamna běžných rozměrů s nízkou hmostností jsou zákonitě vyrobena z tenkých plechů, které se vlivem vysokých teplot a času kroutí, dochází k prohýbání, praskání vyzdívky v topeništi a v některých případech také skla. S ohledem na výše uvedená fakta se můžete spolehnout, že vám budou kamna Romotop Haro dělat společnost po opravdu dlouhou řádku let! My sami máme s krbovými kamny a vložkami Romotop velmi dobré zkušenosti a případné reklamace řešíme jen velmi zřídka. Rozhodně je můžeme označit za nejspolehlivější krbová kamna vyráběná na území České republiky.

Romotop Haro a technické parametry

Výška 974 mm
Šířka 554 mm
Hloubka 417 mm
Hmotnost 120 kg
Nominální výkon 7 kW
Regulovatelný výkon 4 - 10 kW
Průměr kouřovodu 150 mm
Výška osy zadního vývodu 855 mm
Tah 10 Pa
Účinnost 82 %
Průměrná spotřeba dřeva 2,6 kg/h

 

Barevné glazury keramiky

Zvolenou barevnou variantu prosím vepište do poznámky v objednávce / košíku. Obrázek zvětšíte kliknutím.

Proč koupit kamna Romotop Haro u nás?

  1. Jsme autorizováni pro prodej, montáž i následné revize všech spotřebičů značky Romotop.
  2. Více než 40 spotřebičů značky Romotop si můžete naživo prohlédnout v naší prodejně.
  3. Garantujeme férové ceny na prodej i odbornou montáž našimi kamnáři.

Co pro vás můžeme udělat?

Vyplňte, prosím, formulář umístěný níže a prozraďte nám, s čím vám můžeme pomoci.