Plynový gril Napoleon Prestige PRO500

66 100 Kč uvedená cena je bez DPH
79 980 Kč uvedená cena je s 21% DPH

Plynový gril Prestige PRO500 dokazuje, že luxusní auta nejsou jediná, která mají styl a výkon v jednom. Tato vlajková loď kanadského výrobce Napoleon je určena těm nejnáročnějším zákazníkům, pro které je vaření vášní. Díky nejkvalitnějším materiálům (nerezová ocel 304 - nejkvalitnější dostupná) a doživotní záruce na hlavní části grilu se s ním můžete často setkat také v restauracích a gastronomických provozech. Dvojité víko s integrovaným teploměrem ACCU-PROBE umožňuje nejen grilování, ale také pečení a to od kuřete až po oblíbený dort, pizzu nebo třeba chléb. Pod víkem se skrývá masivní nerezový rošt Wave a flavorizéry, tj. stříšky zabraňující odkapávání tuku na hořáky, které zajišťují rovnoměrnou distribuci tepla uvnitř grilu. Do grilu je možné umístit také vložku na dřevěné uhlí či vonné dřevěné šupinky, které dodají vašim pokrmům to správné aroma. Samozřejmostí jsou pak vychytávky známé již z nižších modelových řad. Namátkou můžeme zmínit systém pro bezpečné zapalování JET-FIRE, osvětlení hlavního roštu lampičkami, boční infračervený hořák Sizzle Zone nebo ICE BOX určený pro chlazení nápojů a potravin. 

Osvětlení grilu

Určitě znáte tu situaci. Sedíte s přáteli či rodinou na terase vašeho domu, sluníčko před okamžikem zapadlo, vy si užíváte atmosféru při svíčkách a maso z grilu začíná vonět. Jenže k tomu abyste zjistili, jak na tom vaše steaky jsou, musíte použít při nejmenším čelovku. To se vám s tímto grilem nestane. Hlavní grilovací plocha je dostatečně osvětlena a díky modrému podsvícení ovládacích prvků iGlow můžete také snadno regulovat sílu hořáků. Další výhodou iGlow je také umocnění už tak propracovaného designu. 

Sizzle Zone

Pod tímto anglickým názvem se skrývá boční infračervený hořák určený například pro velmi rychlé zatáhnutí připravovaného masa. Více než 10.000 plamínků nahřívá keramickou desku, která se rozžhaví až na 980 °C. Díky tomu se vám snadno podaří maso zatáhnout během okamžiku a to si zachová svou šťavnatost a chuť.

ICE BOX

Známe to všichni. Grilování je mnohdy závodem ve sprintu mezi grilem na terase a ledničkou v kuchyni. Abyste si mohli grilování vychutnat spolu s přáteli a nemuseli přitom trhat Zátopkovi rekordy, je tento gril vybaven vestavěným chladícím boxem, do kterého uschováte nejen potraviny, ale také zde můžete chladit láhve zlatavého moku. Zároveň můžete prostor variabilně využívat jako krájecí plochu s pomocí dodávaného prkénka. Chytré, že? 

Zadní hořák pro rožen

Gril je také vybaven zadním infračerveným hořákem, který využijete při grilování masa na otočném rožni, který je možné zakoupit z nabídky originálního příslušenství. Tento hořák je možné rozžhavit během pouhých několika vteřin až na 980 °C, díky čemuž se maso na povrchu okamžitě zatáhne a všechna šťáva a chuť zůstane uvnitř, připravena pro mlsné jazýčky vašich hostů. 

Doživotní záruka

Napoleon je známý vynikající kvalitou svých produktů, což dokládají i záruční podmínky. Doživotní záruku získáte v případě tohoto grilu na nerezovou konstrukci grilu, víko nebo nerezové rošty. Rozšířenou záruku získáte také na další komponenty grilu a její přesnou specifikaci naleznete v kartě "ke stažení" o několik řádků výše. 

Technické parametry

 • 6 hořáků (4 nerezové trubicové hořáky, boční infračervený hořák Sizzle Zone, zadní nerezový infračervený hořák)
 • dvojité nerezové víko s integrovaným teploměrem ACCU-PROBE
 • bezpečný systém pro zapalování JET-FIRE
 • modré LED podsvícení ovládacích prvků iGlow
 • prémiové boční odkládací plochy s integrovaným držákem nápojů, utěrky a nářadí
 • ICE BOX + krájecí prkénko
 • dělené nerezové rošty Wave + ohřívací rošt
 • odkládací skříňka ve spodní části s antikorozní povrchovou úpravou
 • podstavec s kolečky a možností aretace pro snadnou manipulaci
 • k dispozici také za zemní plyn
 • rozměry hlavní grilovací plochy 45cm x 71cm
 • rozměry infračerveného bočního hořáku Sizzle Zone 37cm x 24cm
 • celkové rozměry grilu 169cm x 67cm x 131cm
 • hmotnost 99,8 kg

Videa

Co pro vás můžeme udělat?

Vyplňte, prosím, formulář umístěný níže a prozraďte nám, s čím vám můžeme pomoci.

Související produkty