Krbová kamna Jotul F 100 ECO LL SE slonová kost

výkon 5 kW
výměník ne
účinnost 78 %
průměr kouřovodu 150
31 830 Kč uvedená cena je s 15% DPH
27 678 Kč uvedená cena je bez DPH
33 490 Kč uvedená cena je s 21% DPH

Jøtul F 100 jsou kompaktní kamna na dřevo, ve kterých je možné topit poleny do 40 cm. Jsou vybavená malým integrovaným popelníkem, který usnadňuje vybírání popela, a praktickým límcem proti vypadávání uhlíků a jisker z topeniště. Velké sklo dvířek, zdobené tradičním norským vzorem, umožňuje krásný pohled na hořící oheň. Povrchová úprava kamen je vyhotovena ze smaltu v odstínu slonové kosti. Výhodou smaltu je velmi snadná údržba, ke které vám postačí vlhký hadřík a zároveň smalt chrání tělo kamen proti poškrábání.

Dvoustupňové spalování CB

Tento model je vybaven technologií dvoustupňového spalování, díky kterému je nejen přívětivý k životnímu prostředí, ale zároveň také velmi úsporný a účinný. CB - systém od Jøtulu pracuje na principu zplynování emisí, těkavých plynů a pevných nečistot, což s sebou přináší delší dobu hoření na jedno přiložení a také výrazně nižší produkci popela. Podtrženo a sečteno - nákup tohoto modelu vám přinese výrazně více komfortu oproti kamnům s jednostupňovým spalováním.

Získejte více informací o značce Jøtul v našem článku. Jsme autorizovanými prodejci a montážními techniky značky Jøtul a proto máte nákupem u nás jistotu profesionální péče i montáže.

Hlavní výhody

  • Dvoustupňové spalování
  • Velká prosklená dvířka
  • Délka polen až 40 cm
  • Vysoce kvalitní norská litina

Technické parametry

Nominální výkon 5 kW
Regulovatelný výkon 2,7 - 7,5 kW
Vytápěná plocha 80 m2
Rozměry (V x Š x H) 630 x 528 x 445 mm
Hmotnost 92 kg
Maximální délka polen 40 cm
Průměr kouřovodu 150 mm
Účinnost 78 %
Popelník ano
Rošt ne

Co pro vás můžeme udělat?

Vyplňte, prosím, formulář umístěný níže a prozraďte nám, s čím vám můžeme pomoci.