15.3.2020

Provoz v rámci nouzového stavu

Vážení zákazníci a milí přátelé, přinášíme vám infromace týkající se provozu naší firmy v rámci nouzového stavu vyhlášeného vládou České republiky. 

Kamenná prodejna

V souladu s vydaným nařízením je naše vzorková prodejna v Pečkách až do odvolání uzavřena. Pokud nás chcete navštívit a prohlédnout si na vlastní oči některé z vystavených krbů, krbových vložek nebo krbových kamen, prosím kontaktujte nás. Poznamenáme si vaše údaje a po otevření prodejny vás budeme sami kontaktovat a domluvíme s vámi termín vaší návštěvy. Veškeré e-mailové a telefonické kontakty naleznete zde.

Internetový obchod

Brány našeho internetového obchodu pro vás zůstávají otevřené i nadále. Pravidelně sledujeme situaci u výrobců a dodavatelů v tuzemsku i zahraničí a prozatím vše funguje v rámci zajetých kolejí. Možnost doručení každé z vašich objednávek budeme prověřovat a informovat vás prostřednictvím e-mailu či telefonu. 

Informace pro nové zákazníky

S ohledem na výše uvedené se vám bohužel nemůžeme věnovat osobně. Pokud ale plánujete stavbu krbu, kachlových kamen nebo nákup krbových kamen, jsme vám k dispozici. Stačí, pokud nám v elektronické podobě zašlete vaše požadavky na budoucí spotřebič.

U těch stavěných vám nejprve navrhneme řešení, která budou po technické a funkční stránce vhodná pro váš dům a následně je doplníme 3D vizualizacemi, na kterých si odladíme finální podobu krbu či kamen. Ve chvíli, kdy jí budeme mít, jsme také schopni připravit vám cenovou nabídku na základě které se můžete v klidu rozhodnout, zda-li si nás vyberete. 

Máte-li zájem o nákup krbových kamen, opět stačí, pokud nás budete kontaktovat. Z naší nabídky zahrnující více než 1000 modelů vám na základě vašich požadavků na design, funkci i cenu doporučíme ty nejvhodnější. Zvolená krbová kamna jsme schopni zaslat na vaší adresu kurýrní službou nebo vám kamna přivezeme a namontujeme osobně. 

Jak nás kontaktovat

Způsobů je mnoho :) Využít můžete kontaktní formulář na našich stránkách. Máte raději e-mail? Své poptávky i otázky prosím zasílejte na adresu obchod@krby-turyna.cz. Komunikovat s vámi můžeme také na našem Facebooku. Nebo nás chcete slyšet a probrat vše po telefonu? Žádný problém, k dispozici jsme vám na níže uvedených telefonních číslech.

Jaroslav Turyna
+420 723 174 928
Michal Mach
+420 776 353 600

 

Závěrem bychom vám i vašim nejbližším v těchto těžkých dnech rádi popřáli hodně sil, dostatek dobré nálady a samozřejmě to zdravíčko! Držme spolu, dobře to dopadne! :)