30.8.2018

Velkoformátové obklady Hein Neokeram

Neokeram je nový výrobní program velkoformátových keramických obkladů pro krby, kamna i další prvky interiéru, který letos představily Keramické závody Hein z Tošovic. 

Vlastnosti obkladů Neokeram

Jednou z největších výhod keramických obkladů Neokeram jsou vynikající vlastnosti zajišťující dlouhou životnost a barevnou stálost. Materiál jako takový disponuje téměř nulovým stupněm absorbce tekutin, je odolný vůči všem běžným čistícím prostředkům a to včetně kyselin či zásad a dále proti UV záření, díky čemuž je barevně stálý - na slunci nevyšisuje. Za zmínku stojí také vysoká mechanická odolnost proti poškrábání a vynikajících hodnot dosahuje materiál i při hmotnostním zatížení. 

Typová realizace krbu s obkladem Neokeram

Ekologicky zaměřené zákazníky potěší, že při výrobě je použito až 52% recyklovatelného materiálu a výsledný produkt je pak recyklovatelný z plných sta procent. Neokeram je také hygienicky nezávadný, neuvolňuje žádné škodlivé látky a díky tomu je vhodný pro kontakt s potravinami. 

Použití obkladů Neokeram

Možnosti použití velkoformátových obkladů Neokeram je skutečně široké a své uplatnění tento materiál nalezne nejen na krbech či kamnech, ale i dalších částech interiéru jako jsou například kuchyňské desky, podlahové plochy, niky, police nebo obklady stěn. 

Neokeram je dodávaný dle rozměrů požadovaných zákazníkem, a to kompletně připravený včetně všech řezů, lepení, vrtání otvorů a podobně. Lepené spoje jako jsou římsy nebo rohové kusy jsou provedeny na tzv. "kamenický spoj". 

Nabídka dekorů

Typové realizace krbů s obklady Neokeram

 

Inspirativní galerie realizací